Přepychové domečky slavných celebrit

Přepychové domečky slavných celebrit

Na to, že tu a tam zahlédneme v časopise nebo na internetu dech beroucí veledomy celebrit, jsme si už zvykli. Jen stěží si ovšem dokážeme představit, že takovéto luxusní příbytky mohou vlastnit i hvězdy, nebo spíše hvězdičky, které si ještě před nedávnem hrály s panenka a autíčky.


Nebylo jim ani 22 let a už byli majiteli těch nejpřepychovějších vil.Řeč je například o zpěvačce Rihanně a pějícímu lamači dívčích srdcí Justinovi Bieberovi. Jejich „hrady“ s rozlehlými pozemky jsou opevněny živými ploty, pevnými branami a vybaveny luxusními prostory, ve kterých není rozhodně o zábavu nouze. Jak však na vlastní kůži tito dva mladí umělci poznali, najít ideální příbytek není zas tak jednoduché. Jestli vás zajímá, jak mohou vypadat nehorázně drahé residence uvnitř,sledujte pořad Domy za milion dolarů na stanici Fine Living.

 

Rihanna, Věk: 25 let

Svůj první dům si tato světoznámá barbadoská zpěvačka koupila v roce 2009 v jednom z nejlepších míst Beverly Hills za 6,9 milionů dolarů. Dům s rozlohou 930 metrů čtverečních ukrýval osm ložnic, deset koupelen, saunu, parní lázně, knihovnu, kuchyň s nejmodernějšími spotřebiči a domácí kino. Za zmínku také stojí stropy vysoké 9 metrů, bazén, tenisové kurty, a několik balkónů s nádherným 270 stupňovým výhledem na město. Bohužel štěstí Rihanně nepřálo a toto drahé hnízdečko se stalo v roce 2011 neobyvatelným kvůli zatékání dešťové vody. Zpěvačka se proto neostýchala a ihned podala žalobu na bývalého majitele, který jí o závadách při koupi neinformoval. Dům pak prodala s bolestivou ztrátou za 4,5 milionu dolarů.

Diva se však svého snu o vlastnictví pohádkového domu nevzdala a loni k Vánocům si pořídila nový luxusní příbytek za 12 milionů dolarů v oblíbené kalifornské rezidenční oblasti milionářů Pacific Palisades, blízko LA. A co že se skrývá v tomto snovém domě? Rovnou sedm ložnic, devět koupelen, jídelna, obývací pokoj, mediální a hrací místnost, moderní kuchyň, mimořádné technické ovládání, velký bar a spa. Venku pak lze najít rozlehlý pozemek, 20 míst pro parkování, vyhřívaný bazén s fontánami, vířivku a bar.Luxusní rezidence má 1100 metrů čtverečních a leží na více než 3000 metrech čtverečních. "Opravdu teď vstávám každé ráno v půl šesté a hledím na svůj bazén, dokud nevyjde slunce! Jen čekám! Je tohle můj život?" kochala se Rihanna nedávno veřejně na Twitteru. Smůla ji však opět dostihla, když se jí u bazénů usadil roj včel. Dům snů se tak záhy proměnil na dům hrůzy, protože na včely nic nezabíralo. I když zpěvačka svoje panství nadevše miluje, není divu, že začala přemýšlet o prodeji, který jí pravděpodobně opět finančně zabolí. A jako by toho nebylo málo, nedávno se do jejího domu pokusil vloupat i fanatický fanoušek, zatímco ona byla s Chrisem Brownem na Havaji. Soused si naštěstí záškodníka všiml a zavolal policii.

 

Justin Bieber, Věk:19

Tento zpěvák, z kterého zástupy náctiletých slečenpadají na kolena, si ke svým osmnáctým narozeninám nadělil pěkně přepychový dáreček. Je jímparádní vila ve španělském styluv Calabasasu, jednom z milionářských předměstí LA. Justin je příkladem, že nejen Češi umí smlouvat. Odmítl totiž koupit příbytek za původní požadavek majitele, který zněl 7,5 milionů dolarů, a usmlouval to na šest milionů. Za své těžce vyzpívané peníze dostal šest obývacích místností s krbem, přijímací halu, dům pro hosty, osm koupelen, dvě garáže a hlavně téměř 3 kilometry čtvereční pozemku. Pravdou je, že před koupí tohoto „megasídla“ si dělal mladý zpěvák zálusk i na kalifornské hnízdečko v Hollywood Hills za 10,8 milionů dolarů, které si po rozchodu s Demi Moore pronajímal za 50000 dolarů/měsíc Ashton Kutcher. Jak popsal sám Ashton: „Najednou mi volá můj asistent, že je někdo v mém domě, prohlíží si ho a možná si ho i koupí. Dostal jsem od toho člověka (Justina) sms. Napsal mi: ‚Jo, jsem v tvém domě zrovna teď. Prohlížím si ho.‘ Já se lekl: ‚Co? Snaží se mi ho koupit pod zadkem?‘“Ashton však pohotově zareagoval a využil předkupního práva na dům. Přece jenom, kdo by chtěl přijít o nádherný prosklený dům s neuvěřitelným výhledem na jezero Hollywood, kde lze najít pět ložnic, osm koupelen, kuchyň, jídelnu, obývací pokoj, posilovnu, masážní kout, terasu, kino, bazén a také venkovní bar.