Jak relaxovat ve znamení luxusu

Jak relaxovat ve znamení luxusu

S přicházejícím jarem se neodvratně blíží jarní únava a je zcela nemožné udržet se svěží a odolávat stresu i přes její úskalí. A nebo, že by ne? Musíte si jen umět dopřát trochu toho luxusu a relaxovat jako opravdoví labužníci. Ať už  se rozhodnete pro prodloužen


S přicházejícím jarem se neodvratně blíží jarní únava a je zcela nemožné udržet se svěží a odolávat stresu i přes její úskalí. A nebo, že by ne? Musíte si jen umět dopřát trochu toho luxusu a relaxovat jako opravdoví labužníci.

relax 147662539

Ať už  se rozhodnete pro prodloužený víkend anebo jen pro jednovečerní dámskou jízdu, základem všeho je, parádně si to užít na 100 %.  Ideální luxusní relaxaci nabízí například i různá wellness centra, která představují jakési malé městské lázně. Najdete zde zpravidla masáže, zábaly, kosmetické procedury a zkrátka všechno, po čem naše marnivá srdce touží.

Thajské masáže

vám dodají pocit znovuzrození a dokonalého uvolnění. Vřele doporučujeme vyhledat šikovné ruce pravých thajek, které s vaším tělem dovedou zázraky. Dopřejte si celotělovou masáž včetně konečků prstů, uší a hlavy. Budete se jen oddávat aromaterapeutické vůni a příjemné hudbě – o vaše tělo už bude postaráno.

relax1

Čokoládová  koupel

je nejen lékem pro ukojení mlsného jazyka, jelikož se na ní zpravidla podává belgická nebo horká čokoláda, ale tyto koupele jsou také blahodárným zdrojem antioxidantů pro vaše těloČokoláda zabraňuje krevním sraženinám a ponechává pleť vláčnou.

Slaná lázeň

dokonale zbaví vaše tělo nečistot. Sice není tak žádoucí si jí trochu loknout tak, jako u té čokoládové, ale na druhou vás zbaví odumřelých kožních buněk a poskytne kůži špičkovou desinfekční kůru. Pakliže zapojíte sůl do akce v podobě drsného celotělového peelingu, sami se budete divit, jak je pokožka po aplikaci naprosto alabastrově jemná a hladká. A nejen to. Navíc si budete připadat o 20 kilo lehčí.

relaxace

Hydromasáž

spočívá v masáži tlakových bodů na páteři, bedrech a končetinách pomocí vodního proudu. Jde o maximálně příjemnou terapii, při níž ve speciálním obleku, do něhož jste zabaleni, proudí voda, která pravidelně cirkuluje a mění svou teplotu. Teplé proudy způsobují pocení a tudíž lehce i saunový efekt při němž se odplavuje z těla všechna nečistota, a to včetně tuků. Studená voda zajišťuje prokrvení mozku a cirkulaci krve přičemž stimuluje krevní oběh. Text: Alice Procházková Foto: wallpaperswide.com, sheknows.ca, lightxdivine.com, bellevuemassagespa.com, yoursupremeskin.com,