Hit letošního jara: Velký výstřih do V

Hit letošního jara: Velký výstřih do V

Jak velký výstřih je skutečně velký? Zdají se vám výstřihy do V už nudné, nebo ještě výstižněji klasikou, kterou sice většina z nás v šatníku má, avšak často ji na sebe nevezmeme? Potom možná budete překvapené, jak moc se od klasiky liší hit letošního jara. J


Jak velký výstřih je skutečně velký? Zdají se vám výstřihy do V už nudné, nebo ještě výstižněji klasikou, kterou sice většina z nás v šatníku má, avšak často ji na sebe nevezmeme? Potom možná budete překvapené, jak moc se od klasiky liší hit letošního jara.

vystrih do v 5

Jsou sexy, tak proč si je nepořídit

Šaty, košile, sáčka, halenky i topy, to vše získává nový módní rozměr ve spolupráci s několika módními návrháři. vystrih do v 4Výstřihy ještě hlubší, dráždivější a zároveň elegantní. Ani tentokrát nenechali autoři fantazii na uzdě. Modely jsou v některých případech až bláznivě barevné, výstředně střižené, ale také velmi okaté. Nestane se vám tedy, že by si vás ve společnosti někdo nevšiml.

Podprsenky mají dovolenou

Pro dámy s větším poprsím je výstřih do V odjakživa velkým pomocníkem, který opticky zúží jejich hrudník. Naopak dámy, kterým příroda příliš nepřála, si obvykle k sexy výstřihu dopomáhají push-up podprsenkou. vystrih do v 3U tohoto módního výstřelku jdou však podprsenky stranou. Možná vám bude chvíli trvat, než si na tuto skutečnost zvyknete, ovšem ne vždy je třeba působit opticky větším poprsím.

Zapomeňte na předsudky

Ukažte, že se nemáte za co stydět, že jste spokojená sama se sebou a pořiďte si do šatníku novinku letošního jara. vystrih do V 1A že je z čeho vybírat! Buďte první ve svém okolí, podívejte se v naší galerii na inspiraci pro nadcházející měsíce, a pokud se vám módní kousky budou zamlouvat, zlomte sama v sobě veškeré předsudky a oblékněte se tak, jak se vám líbí. Bojíte se reakce svého okolí? Pozvěte si na radu kamarádku či sestru. Pokud se to bude líbit jí, zapomeňte na jiné negativní názory. Nemusíte jít přeci s davem. Text: Jana Čechová, Foto: www.moviefancentral.com www.lovemaegan.com suite101.com