Milostné aférky celebrit z kultovního seriálu Městečko Twin Peaks

Milostné aférky celebrit z kultovního seriálu Městečko Twin Peaks

Kdo by neznal seriál Městečko Twin Peaks (aktuálně u nás vysílá CBS Drama). Místo plné záhad, tajemství, nemravnosti a milostné vášně. Ta dokonce vzplanula i během natáčení mezi některými hlavními protagonisty a v čele nestál nikdo jiný než sám elegantní Kyle MacLachaln, kterému ostatně prošla soukromou ložnicí nejedna kráska.


Nyní s námi můžete nahlédnout do zákulisí hlavních postav seriálu. Prozradíme vám, čím vším si v životě prošly a jaké milostné aféry prožily.

 

Kyle MacLachlan alias Dale Cooper

Mezi nejvýraznější postavy seriálu Městečko Twin Peaks nepochybně patří speciální agent FBI Dale Cooper, kterého si zahrál americký herec Kyle MacLachlan. Přestože tento herec ztvárnil za svou kariéru mnoho rolí, pro většinu diváků zůstane navždy právě agentem, který miluje dobrou kávu a třešňový koláč. Vzhledem k tomu, že si atraktivní herec vybíral často své partnerky mezi kolegyněmi, prošly jeho postelí i představitelky známé z Twin Peaks, a sice Laura Flynn Boyleová a Laura Dernová. Zpestřením jeho herecké kariéry bylo jistě erotické drama Showgirls, seriál Zoufalé manželky co by postava Orsona Hodge či Sex ve městě, kde si paradoxně zahrál frigidního manžela Charlotty Yorkové. V současnosti se Kyle věnuje především divadlu na Broadwayi. A jeho současný soukromý život? Tři roky byl zasnoubený s modelkou Lindou Evangelistou. Ta jej ale podváděla s francouzským fotbalistou, se kterým dokonce otěhotněla. V roce 2002 se nakonec oženil s módní redaktorkou Desiree Gruber. Společně žijí na Manhattanu, chovají psy a pěstují vinnou révu. V červnu se má dnes již šestapadesátiletému Kylovi narodit další potomek. Mimochodem Kyle byl za roli ve Twin Peaks oceněn prestižním Zlatým glóbem.

 

Lara Flynn Boyleová alias Donna Haywardová

Američanka Lara Flynn Boyleová ztvárnila v Městečku Twin Peaks hlavní roli křehké Donny Haywardové, která je posedlá touhou vyřešit záhadu vraždy své nejlepší kamarádky. Kromě rozmanitých rolí měla Lara i velmi pestrý milostný život. Díky Twin Peaks žila nějaký čas s Kylem MacLachlanem. Média pak často propírala její vztah se seriálovým MacGyverem Richardem Deanem Andersonem nebo Davidem Spadem. Milostný poměr měla údajně i s Brucem Willisem, Harrisonem Fordem a dokonce i s Jackem Nicholsonem. V současnosti je Lara provdaná za realitního investora a svůj čas i peníze investuje zejména do plastických operací a botoxu. S omlazováním to ale trochu přehání. Má stále oteklejší rty a téměř už ztratila mimiku obličeje.

 

Sheryl Lee alias Laura Palmer

Zavražděnou Lauru Palmerovou si v Twin Peaks zahrála blondýnka Sheryl Leeová. Protože si ji ale režisér David Lynch zamiloval, věnoval jí v seriálu ještě jednu roli, a sice Lauřinu stejně vypadající sestřenici Maddy Fergusonovou.