Nakupujte chytře - s hromadnými slevami od Pepa.cz!

Pepa.cz je poměrně mladý, ale o to rychleji se rozvíjející slevový portál. Na našem trhu se pohybuje teprve druhým rokem, ale už o sobě dal poměrně výrazně vědět – aktuálně se již pohybuje mezi 5 největšími portály tohoto typu u nás. V následujícím článku vám po


Pepa.cz je poměrně mladý, ale o to rychleji se rozvíjející slevový portál. Na našem trhu se pohybuje teprve druhým rokem, ale už o sobě dal poměrně výrazně vědět – aktuálně se již pohybuje mezi 5 největšími portály tohoto typu u nás.pepa V následujícím článku vám poradíme, za co lze u Pepy nejvíce ušetřit.

O krátké historii projektu

Začátkem roku 2011 se Pepa na našem trhu teprve zabydloval a nabízel zboží a služby, které lze na portálech podobného typu běžně sehnat. Mezeru na trhu potom spatřil především v nabídkách cestování – wellness a romantických víkendů. Na ně se tedy zaměřil v následujícím roce 2012 a právě ty mu vynesly větší zisky a všeobecné povědomí o značce. V roce 2013 Pepa.cz nabízí i nadále především levné pobyty v Čechách i v zahraničí, a také rozšířil sortiment nabízených slev na zboží na méně všední artikly pro slevové portály (jako jsou potřeby pro domácí mazlíčky nebo pro zahradu).

Čím je projekt jedinečný?

Aktivně se věnuje charitě – v rámci každého nákupu si mohou klienti zvolit, zda budou chtít přispět na opuštěné psy nebo dětský domov Pepa. O zvolenou částku se potom navýší cena nákupu.sale Všechny slevové poukazy jsou pojištěny společností AXA, a nehrozí proto problémy, které se v minulosti vyskytly u jiných slev.

Klientský věrnostní program – jak funguje?

  • Pro účast v tomto programu je třeba se registrovat a před každým nákupem přihlásit ke svému účtu. Každý nákup je ohodnocen určitým počtem tzv. kreditů – takže pokud nakoupíte například za 1000,- Kč, přibude vám na účtu zhruba 20 kreditů. Ty potom můžete využít jako peníze v poměru 1 kredit: 1,- Kč, takže pokud máte nasbírány třeba dvě stovky kreditů, můžete si vybrat drobnost v této hodnotě zdarma.

Na čem lze opravdu ušetřit?

Pravidelně lze najít různé výprodejové akce, například nyní probíhá výprodej zimního oblečení Envy. Velmi výhodné slevy bývají na různé drobnosti – jako je skládací sportovní láhev nebo kapesní alkohol tester. Zdaleka nejvýraznější jsou ale slevy na pobyty, zde se sleva opravdu pohybuje až okolo 50 % díky dlouhodobé spolupráci serveru s poskytovateli ubytování.