Tři děti a postavu jako dvacítka: Víme jak!

Tři děti a postavu jako dvacítka: Víme jak!

Každá žena může být krásná, jen k tomu někdy potřebuje trochu poradit, popostrčit, či být ve správný čas na správném místě. Představujeme  vám zdravotní sestru Alžbětu a její proměnu, pro kterou je její práce smysl života a dokonce i poslání. Tentokráte je změna


Každá žena může být krásná, jen k tomu někdy potřebuje trochu poradit, popostrčit, či být ve správný čas na správném místě. Představujeme  vám zdravotní sestru Alžbětu a její proměnu, pro kterou je její práce smysl života a dokonce i poslání. Tentokráte je změna  o detailech a chceme vám ukázat, jak málo je mnohdy hodně. A navíc se dozvíte, jak být štíhlá i po třech porodech.

promena1

  Zdravotní sestra Alžběta původně vystudovala ekonomii, věnovala se zahraničnímu obchodu, ale po mateřské dovolené šla opět do školy a změnila komplet svůj život. Velkým impulzem pro změnu byla smrt maminky, která ji odešla bohužel velmi brzy. Svým rozhodnutím se Alžběta rozhodla pomáhat i ostatním, kteří potřebují pomoci a ulehčit strádání v tak nelehké životní situaci. 6Ačkoliv na první pohled působí velmi plaše, je to mladá usměvavá a pozitivně naladěná žena, která navíc vychovává tři děti. A jak to dělá, že je stále tak štíhlá? To byla samozřejmě naše první otázka! „Pokud chcete být opravdu štíhlá, musíte na sebe myslet! Myslet na to, co opravdu jíte! A hlavně snídat! To je základ celého dne! Pořádně velká snídaně – já sním klidně několik rohlíků. Nezapomínejte na svačiny, nevyhýbejte se obědu, ale postupně v průběhu dne své porce „zkracujte“! A na noc samozřejmě nejezte nic. Takto si můžete dopřát cokoliv. Sladké samozřejmě ráno, max. dopoledne a večer končete ideálně salátem. Nebudete se stresovat z toho, že nic nemůžete, protože můžete všechno, ale s mírou! A hlavně si hlídejte porce! Večer si prostě čokoládu nedám, ale dopoledne si ji vychutnám bez výčitek.

Změna účesu

Základ jsme nechali tmavý, jen jsme prozářili speciální barvou, která odbarví a natónuje zároveň, takže konečný dojem barvy působí celistvě. Nejradikálnější změna je ve střihu. Protože konce byly hodně zesláblé, museli jsme zkracovat o více než 10 cm. Sexy vzhledu docílíme prodlouženou patkou, která spolu se setříhanými vlasy okolo obličeje dodá celkovému looku ten finální šmrnc. Tento účes je na údržbu ideální. Do mokrých vlasů stačí vetřít tužidlo a vyfoukat před kulatý kartáč, tím dosáhneme objemu. Pokud ale není na foukání čas, stačí nechat přirozeně uschnout a stále bude účes držet tvar.

4Vizážistka radí

Alžbětě stačí makeup, klidně by mohla používat jen BB cream, tvářenka a dobře upravené obočí. Oči bych vzhledem k přibývajícím vráskám nezvýrazňovala, na to by si ženy měly dávat pozor! Naopak ideální je v tomto případě zvýraznit rty.

Stylistka doporučuje

Alžbětě jsem vybrala záměrně tři různé outfity, abyste viděli, co všechno štíhlá postava „unese“. Ano, je to tak, jsou typy žen, které na sebe mohou vzít cokoliv a budou vypadat skvěle. Bětce bych primárně doporučila kalhoty – tzn. skinny. To by měl být základ jejího šatníku – upnuté kalhoty či džíny. K těmto universálním kalhotám se dá totiž kombinovat takřka vše! Proměnu realizoval  kadeřnický salón Oskar. http://www.studio-oskar.cz/ Oblečení a doplňky zapůjčil www.zoot.cz , online obchod s módou a home dekorem. Věděli jste, že si objednané zboží si můžete vyzkoušet a teprve pak zaplatit ve výdejně Radosti? V Praze je na Hlavním nádraží, nově jedna otevřená v Brně a chystá se i Plzeň! [clear] [gallery ids="11545,11547,11546,11544,11543,11542,11541,11540,11539,11538,11537,11536,11535,11534,11533"]