Piklio.cz – fotokniha či fotokalendář z vlastních fotek

Piklio.cz – fotokniha či fotokalendář z vlastních fotek

S fotkami lze na počátku třetího tisíciletí skutečně kouzlit, proces focení – vyvolání filmu – dlouhé čekání je tedy již naštěstí minulostí. Navíc si ty nejlepší fotografie můžete nechat vytisknout do zajímavých forem. Na Piklio.cz aktuálně s bonusem 200 Kč! Kd


S fotkami lze na počátku třetího tisíciletí skutečně kouzlit, proces focení – vyvolání filmu – dlouhé čekání je tedy již naštěstí minulostí. Navíc si ty nejlepší fotografie můžete nechat vytisknout do zajímavých forem. Na Piklio.cz aktuálně s bonusem 200 Kč!

Piklio 1

Kdo by si rád alespoň občas nezavzpomínal na příjemné okamžiky ze své minulosti? Vzpomínky nicméně blednou a proto je potřeba svou paměť podpořit. A zaručeně nejlepší variantou jsou bezpochyby fotky. Již dávno je ovšem pryč doba, kdy jste si museli vyvolané fotografie dávat maximálně do alb. Aktuálně je totiž možno s fotkami dělat nejrůznější divy. Můžete si tak vytvořit fotoknihu, fotokalendář, fotoplátno nebo fotopřání. A to vše pro Vás zajišťujeme na Piklio.cz, kde dokonce můžete vydělat 200 Kč. O tom ale níže.

Jak na fotky ve 21. století?

Fotoknihy jsou často popisovány jako moderní fotoalba, a je tomu skutečně tak. Umožňují Vám totiž vytvořit knihu z vytištěných fotografií. Pokud tedy hledáte vhodný dárek pro kohokoli blízkého, fotokniha s obrázky ze životních milníků je ideálním řešením. Uvidíte, že jedno oko nezůstane suché. Budou to ovšem slzy radosti.Piklio 2 Jako dárek ovšem může výtečně posloužit i fotokalendář z vlastních fotek. Vždyť kdo by si nepřál kalendář s vlastními fotkami, tedy postupovat časem kupředu se zamilovanými obrázky svých blízkých z minulosti. Těch vzpomínek! Výroba kalendářů z vlastních fotek je přitom jednou z domén našeho e-shopu Piklio.cz, proto nás neváhejte navštívit, pokud o ně máte zájem. U fotoknih a fotokalendářů však naše nabídka ani zdaleka nekončí. Fotoplátno (tedy plakát z vlastních fotografií) je ideální na zeď třeba do práce. Můžete tak mít své nejbližší pořád nablízku, alespoň tedy ve dvourozměrné variantě. A když už jsme se výše zmínili o dárcích, fotopřání k narozeninám, svátku a dalším významným událostem jistě potěší více než kupovaná přání, kterých je dvanáct do tuctu.

Staňte se naším zákazníkem, získáte 200 Kč!

Aktuálně pro Vás máme na Piklio.cz báječnou nabídku. Nejenže si totiž můžete pořídit všechny výše zmíněné produkty, ale pokud se u nás nyní zaregistrujete, získáte bonus 200 Kč na první objednávku. Cokoliv Vás tedy osloví z naší nabídky, můžete pořídit o dvě stovky levněji. Otestujete tedy naši špičkovou kvalitu a ještě vyděláte!