Pop art na letní párty

Pop art na letní párty

Líčení v pop artu připomíná umělecké dílo. Je třeba maximální preciznost! Pozornost je ale zaručena! Pop art boří mýty o dosavadních pravidlech v líčení. Dovoluje maximální zvýraznění očí a zároveň rtů a jako bonus i diametrálně odlišné nehtíky. Kombinují se ba


Líčení v pop artu připomíná umělecké dílo. Je třeba maximální preciznost! Pozornost je ale zaručena! Pop art boří mýty o dosavadních pravidlech v líčení. Dovoluje maximální zvýraznění očí a zároveň rtů a jako bonus i diametrálně odlišné nehtíky. Kombinují se barvy teplé i studené.

beravný look po

Klade se jen důraz na to, aby do sebe neony zapadaly. Vyberete-li ze základní šestice svítivých odstínů (žlutá, oranžová, zelená, modrá, růžová a fialová), nemůžete se splést a můžete je libovolně mísit.

barevný look auf

Get the look

Krok 1

Základem pop-artového líčení je vytvoření dojmu dokonalé pleti. Kruhy pod očima a začervenalá místa potlačte korektorem. Poté naneste make-up. Vyberte si nějaký na krémové bázi. Klidně i s leskem. Ještě více umocní váš pop art look. Nepoužívejte klasický pudr, ale pohrajte si s bronzerem. Využijte opálené pleti a zvýrazněte právě ta místa, která máte přirozeně ošlehaná sluncem. Jsou to vystoupliny jako brada, čelo a lícní kosti. Ty potom ještě nechte vyniknout pomocí pár tahů tvářenky v růžovém odstínu.

barevný look pred

Krok 2

Do vnitřního koutku oka naneste nejstudenější z barev. V tomto případě jsme použili modrý stín a jemně ho rozsoftovali do stran. Zhruba v polovině oka začněte stínovat teplým odstínem. My jsme zvolili jasně žlutý, aby na oku vytvářel s modrou krásnou hru kontrastů. Tento stín naneste i pod obočnicový oblouk. Ale ne tak jemně, jako jste zvyklá z běžného líčení! Nebojte se pořádně přidat na intenzitě. Poslední z barev je doplňující. Nepoužívá se jí moc. O to více ale celému efektu napomáhá. Patří do vnějšího koutku a v centimetr silném proužku asi do dvou třetin očního víčka. Na rty použijte šťavnatý sytý lesk.

barevný look

Tip Dokonalé ženy: Otevřete oči! Bílou tužkou veďte linku ve spodní linii řas a orámujte i vnitřní horní linku ve vnitřku oka.

barevný loo1k

Text: Jana Tobrmanová. Foto: Max Factor. Produktové foto: archiv firem