Báječné prázdninové zlepšováky, které vám snesou božský sex

Báječné prázdninové zlepšováky, které vám snesou božský sex

Nebe plné hvězd, sluncem vyhřátý každý kout a vůně vlahých večerů. Tohle vše a ještě více nám do sexuálního repertoáru přihrává léto a my bychom neměli jinak než toho 100% využít. Vyzkoušejte naše lechtivé tipy a prožijte letní sex se vším všudy! Piknik s mi


Nebe plné hvězd, sluncem vyhřátý každý kout a vůně vlahých večerů. Tohle vše a ještě více nám do sexuálního repertoáru přihrává léto a my bychom neměli jinak než toho 100% využít. Vyzkoušejte naše lechtivé tipy a prožijte letní sex se vším všudy!

Báječné prázdninové 175795000

Piknik s milostným překvapením

Nevadí, pokud nejste na dovolené u moře, skvělý piknik můžete uspořádat také na louce nebo na pláži u osamoceného rybníka. Pokud však patříte mezi romantiky, neváhejte a vyrazte na zříceninu hradu. Vyberte si však tu, kde rodiny s dětmi tak často nemíří. Před chutným občerstvením si tak budete moci užít sex s přídavkem historie. Tohle doporučujeme také pro zapálené historiky a zvědavé turisty.

Báječné prázdninové 165172910

Lechtivé pozorování hvězd aneb cesta napříč galaxií za orgasmem

Pozvěte partnera na noční rande pod záminkou sledování letní oblohy a při té příležitosti mu pošeptejte, že tak divokou jízdu, kterou pro něj chystáte, ještě nezažil. Dopřejte mu dnes večer orálek, jež pro něj bude vstupenkou do světa rozkoše. Rozdmýchejte jeho touhu prostřednictvím jazyka a pak jej nasměrujte tam, kam si jen přejete.

Báječné prázdninové 147260577

Sbírání borůvek a divoká rychlovka s vůní lesa

Je váš milý vášnivý houbař? Pak máte vyhráno! Přivstaňte si a zamiřte směr lesní království, kde se vám naskytne hned několik možností pro hříšné rodeo. Vyberte si statný strom a s grácií vyšpulte zadeček a odkryjte mu vše. Vlasy vysvoboďte z gumičky a nechejte je étericky rozpuštěné. Věřte nám, že na tohle jen tak nezapomene! Text: Lenka Zelnitiusová