Tipy na drobné radosti při výzdobě interiéru

Tipy na drobné radosti při výzdobě interiéru

Hledáte oživení interiéru? Něco nápaditého a originálního, ale nemůžete teď sáhnout hlouběji do kapsy? Žádný problém! Máme pro Vás geniální a kreativní řešení, vlastně hned dvě. Představujeme Vám japonské designové pásky a originální nábytkové úchytky, se kte


Hledáte oživení interiéru? Něco nápaditého a originálního, ale nemůžete teď sáhnout hlouběji do kapsy? Žádný problém! Máme pro Vás geniální a kreativní řešení, vlastně hned dvě.

2084-s

Představujeme Vám japonské designové pásky a originální nábytkové úchytky, se kterými dovede se starým nábytkem učiněné zázraky. Prohlédněte si kreativní bytové doplňky, které jsou sice malé, ale působí výjimečným dojmem.

Washi pásky – malý zázrak pro velké kreativce

Japonské designové washi pásky jsou vyrobeny z rýžového papíru a dají se použít k nejrůznějším účelům. Zakoupit je můžete jednobarevné, s obrázky i s originálními nápisy. Washi pásky se hodí pro dárkové balení dárků, místo etiket na potravinách, pro lepení fotografií plakátů a fotografií i při zdobení nábytku. Washi pásky můžete popisovat, přilepovat a odlepovat jak se Vám zlíbí. Budou také skvělým dárkem pro každou kreativní duši.

2653-spol1

Víme, kde seženete washi pásky za výhodné ceny. Stačí kliknout na následující odkaz – washi pásky.

Nábytkové úchytky

Nábytkové úchytky nemusejí být nuda. Ty které jsme pro Vás vybrali, jsou z porcelánu a ze skla. Vintage styl vyvedený v jemných barvách a květinových vzorech dělá z těchto úchytek skvělé designové skvosty. Porcelánové nábytkové úchytky díky praktickému závitu snadno připevníte. Použít je můžete nejen jako úchytky na nábytek, ale také jako originální věšáčky a háčky.3112 Všechny tyto dekorace a další okouzlující bytové doplňky seženete na Bellarose.cz, internetovém obchodě který se specializuje na romantické skandinávské doplňky a dekorace v Provence stylu. Již celou řadu let přináší na český trh to nejkrásnější ze Skandinávie. Pro své zákazníky připravuje pravidelné soutěže a k objednávkám přidává krásné dárky. Přesvědčte se sami. Návštěvu Bella Rose Vám opravdu doporučujeme. I v případě že nic nenakoupíte, rozhodně tu načerpáte novou inspiraci. [gallery ids="13754,13752,13750,13749,13748,13746"]