Jak poznáte, že má o vás zájem?

Jak poznáte, že má o vás zájem?

Má o mě zájem? Nemá o mě zájem? Co si o mně myslí? Líbím se mu? Zeptá se mě, zda se znovu setkáme? Ztrácíte hlavu a nevíte, co si o vás myslí váš vyvolený? Je tu pár znamení, která vám pomohou tento nešvar odhalit, zjistíte tak, zda u něj máte šanci. 


 

Sledujte jeho oči

Není nic jednoduššího, než vysledovat z jeho pohledu, zda o vás má zájem. Jakmile vám jeho oči budou věnovat více než pět sekund za sebou, potom si buďte jistá, že ho zajímáte. Nejenom oči vám mohou naznačit jeho náklonnost. I jeho horní polovina těla doslova říká, zda se mu líbíte. Jakmile se k vám naklání, naznačuje tak své sympatie.

 

Smích vám mnohé prozradí

Zasmál si i vašemu nejhoršímu vtipu? Nebo se jen hloupě ušklíbl? Z nervozity často plácáme nesmysly, nad kterými se ještě hodiny červenáme. Pokud to však váš objev vzal s humorem, můžete se přestat stydět
a v duchu si gratulovat.

  

Nechte se vést

Ve společnosti, v obchoďáku i na ulici má tendenci vzít vás za ruku? Pak vám dává najevo své sympatie
a současně mu jde o víc, než jen o fyzický kontakt. Nechejte se vést, je to dobré znamení.

 

Věříte na náhody?

Často na něj náhodou narazíte v oblíbené kavárně, v autobuse cestou do práce nebo v parku, kam si chodíte číst knížku? Hm, i to je náznak, že se mu líbíte. Věřte nevěřte, ne všechny náhody jsou neplánované. Často se říká, že pokud si muž poklepává prsty na nos či uši, dívá se ven, když mluvíte nebo si zakrývá ústa, dává tím najevo, že o vás zájem nemá. Pokud však naslouchá tomu, co říkáte, dívá se vám hluboce do očí, má tendenci se vás dotýkat, usměje se sotva začnete mluvit, pak si můžete být opravdu jistá, že jste žena podle jeho gusta.

 

 

Text: Jana Čechová