Outfity, které prosvítí zimní šeď

Outfity, které prosvítí zimní šeď

Blížící se Vánoční čas je časem radosti, tak proč se zahalovat do nevýrazných černých a šedivých odstínů? Přinášíme vám několik barevných outfitů pro inspiraci – protože té není nikdy dost! Zimní kolekce sice ovládla jako každý rok černá a různé další tmav


Blížící se Vánoční čas je časem radosti, tak proč se zahalovat do nevýrazných černých a šedivých odstínů? Přinášíme vám několik barevných outfitů pro inspiraci – protože té není nikdy dost!

Outity ktere prosviti zimni sed - lookbook

Zimní kolekce sice ovládla jako každý rok černá a různé další tmavé odstíny, nicméně sehnat se dají i krásně veselé, zářivé kousky. Trendy určují pro tento rok žlutá, modrá, fialová a červená. Skvěle budete vypadat v zimě ale také v typicky letních, pastelových a krémových barvách.  Důležité je hlavně vyvážit „zimní“ elementy outfitu (kovové doplňky, úplety, kožené materiály…) s těmi jarními a letními (barvy, vzdušné materiály..).

Šedá myška? To rozhodně ne!

Outfit složený z šedivých a černých kousků oblečení snadno oživí jeden sytě barevný. Na obrázku má bloggerka na sobě elegatně zkombinovaný šedý kabát, černý svetr, šedé tričko a ladící doplňky. Červená se hodí k většině zemitých a základních odstínů.

Outity ktere prosviti zimni sed - krémová

Krémové odstíny

Bílá, pastelové barvy, krémová, pudrová… všechny tyhle odstíny bychom běžně zařadili spíše do letních kolekcí, že? Chyba, protože letos patří do našich šatníků i v zimě! To je dobrá zpráva jak pro naše peněženky, tak i pro všechny, kdo se chtějí obléct trochu „pozitivněji“. Teplý pletený svetr v oversized stylu skvěle doplní kalhoty s potiskem a sladěný jemný šátek bude výborná volba i do mrazivého počasí.

Modrá jako noční obloha?

Královská modř, kobaltově modrá. Tak se nazývají odstíny modré, která vládne už několikáté zimní sezóně v řadě. Výrazná a přitom nepříliš extravagantní barva vypadá skvěle na blondýnách i tmavovláskách, skvěle doplní třeba bílou, stříbrnou, džínové odstíny (můžete vidět na obrázku), šedivou, černou a zlatavou.

Outity ktere prosviti zimni sed - modrá

Žlutá, barva slunce

Bez žluté se žádný šatník neobejde! Kabátek či svetr v téhle pozitivní a energické barvě vás nejen zahřeje, ale také nabije pocitem štěstí a komfortu, což se v nepříjemně nízkých zimních teplotách jistě bude hodit. Žlutá skvěle doplní tmavě modrou, černou, bílou, šedou a bílou.

Outity ktere prosviti zimni sed - zluta

Text: Natalie K, Foto: polyvore.com, lookbook.nu