Oslavte Valentýna láskyplným sexem

Oslavte Valentýna láskyplným sexem

Jsme stejného názoru, že láska by se měla dávat najevo nejen na svátek všech zamilovaných, ale každý den v roce. A i když je to ryze americký svátek a velká většina z nás čeká na první máj, tak vězte, že tato valentýnská záminka vašemu vztahu jednoznačně prospěje. Berto to tak, jakoby svátek lásky byl každý den a ukažte si vzájemně láskyplné gesta, něžná slůvka a milování s puncem něhy, jež  osvěží každý partnerský svazek. 


Polibky v hlavní roli

Užijte si polibků ještě více , než kdy předtím. Vyhrajte si s jejich intenzitou a vyzkoušejte všechny varianty. Začněte se jemně otírat o partnerovy rty, pohlaďte špičkou jazyka ústa a prozkoumejte jejich hebkost, ale zatím se francouzském typu líbání vyhněte. Věnujte se i jiným místečkům, které jsou stvořeny pro dotyk rtů, jako šíje, ušní lalůček nebo vnitřní strana stehen ( sem však zamiřte až budete mířit k samotnému milování). Užijte si tuto hru něžného poznávání a vychutnávejte si rozkoš, jež pomalu zachvacuje celé vaše tělo a mysl.

Orální dráždění v ženském rozkroku

Pánové, vyzkoušejte tuhle chlípnost a uvidíte, že vaše drahá polovička z toho bude celá rozechvělá, o což vám samozřejmě jde. Dostatečně partnerku rozehřejte  a pomalu se ji dobývejte do rozkroku. Hlaďte ji přes jemnou látku kalhotek a pozorujte, jaké krásné pocity se jí zračí ve tváři. Po té se jazykem přesuňte do lasturky a nechejte ji hádat, jaké písmeno nebo číslici pomocí jazyka kreslíte. Tato hádanka zatemní mysli a přitom přivodí nepopsatelně blažené pocity.

Rady pro ženy aneb aby se pánové cítili jako v ráji

Při orálním sexu nezapomínejte na vytvoření podtlaku, a to především ve chvílí, kdy budete mít v ústech partnerův žalud. Je to tolik intenzivní a citlivé místečko, jen pozor na intenzitu sání, abyste nezpůsobily bolest.

 

Krásný a hříšný Valentýn přeje redakce magazínu DokonaláŽena.cz