3 nejčastější důvody, proč ženy předstírají orgasmus

3 nejčastější důvody, proč ženy předstírají orgasmus

Předstíraný orgasmus, fenomén dnešní doby. Pánové, patříte mezi ty, kterým se vždy podaří uspokojit svou partnerku? Tak to buď patříte mezi šťastlivce, nebo mezi ty, kteří snadno skočí na špek. Proč se vlastně ženy rozhodly orgasmus předstírat? Zde jsou nejčastější důvody.


 

Prevence nevěry

Každá sexuální scénka ve filmu, porno, nebo kdejaké vyprávění vždy končí orgasmem. Muži si tedy myslí, že pokud nedovedou partnerku k orgasmu, zklamali. Ženy jsou si toho moc dobře vědomy a tak raději orgasmus předstírají, aby partner neměl potřebu zkoušet někde jinde, jestli je problém v něm, nebo v jeho protějšku. Ženy toto několikavteřinové divadélko nic nestojí a naopak, získají tím spokojenost svého partnera, která nemá potřebu zahýbat.

Zkrácení příšerného, nebo zdlouhavého sexu

Ne každý z nás byl zrozen, jako sexuální mašina, která ví, kam sáhnout a je schopna uspokojit desítky žen, během hodiny. Někdy je nalezení toho správného místa v nedohlednu a ženy, jakožto sociálně smýšlející jedinci chtějí odvrátit to utrpení a tak začnou vydávat slastné zvuky a následně se svíjejí v orgasmických křečích. Ano, je to proto, že už to chtějí mít za sebou. A nalijme si čistého vína, kdyby partnerka v polovině sexu vstala se slovy: ,,Raději toho nech, nestojí to za nic, jdu si pustit televizi.", kdo z mužů by to bral sportovně?

 

Potřeba být dobrámilenka

Nejenom muži si myslí, že každý sex musí končit vyvrcholením. Najdou se mezi námi i ženy, které mají pocit, že deficit orgasmu při sexu je shodí v očích partnera, na post neschopné milenky. I my ženy jsme mnohdy egoistky a toto nechceme dopustit. Právě proto jsme nuceny předstírat a přikrášlovat naše postelové výkony. Máte zkušenosti s předstíraným orgasmem i vy? Jaké byly jeho důvody? Podělte se s námi v diskuzi.

 

Text: Markéta Benešová