Inovace do vašeho jarního interiéru

Inovace do vašeho jarního interiéru

Přípravy a velké těšení na jaro pokračují, tak co takhle je oslavit s inovováním v bytě nebo domě? Často není třeba nic zásadně měnit a nakupovat nový nábytek, stačí přidat pár svěžích jarních doplňků, sem tam něco přesunout, a pak už jen nasávat příjemnou atmos


Přípravy a velké těšení na jaro pokračují, tak co takhle je oslavit s inovováním v bytě nebo domě? Často není třeba nic zásadně měnit a nakupovat nový nábytek, stačí přidat pár svěžích jarních doplňků, sem tam něco přesunout, a pak už jen nasávat příjemnou atmosféru domova!

jarni inovace fo vaseho interieru -5

Květiny

Jaro je neodmyslitelně spojeno s probouzením přírody, a květiny jsou toho tím nejkrásnějším symbolem. Proto si skočte do květinářství pro řezanou nebo v květináči zasazenou kytici, která bude v pokoji takovou malou oázou přírody a předzvěstí toho, co už brzy bude venku v přírodě.

jarni inovace fo vaseho interieru -4

Světlo sem!

Prosvětlené prostory jsou k jaru povinností! Ukliďte přebytečné předměty do krabic, boxů a skříní, abyste vytvořili moderní, minimalistický vzhled pokojů. Barvami jara budou podle bytových designerů bílá, zelená a světlá levandulová, tak si v jedné z nich pořiďte třeba závěsy na okna. Konec konců,čím víc světla v pokoji bude, tím líp.

jarni inovace fo vaseho interieru -3

Inspirace přírodou

Hledáte nové tapety, obrazy nebo nálepky na zdi? Nechte se inspirovat přírodou… stromy, moře, louky. Vzpomínejte na nejkrásnější místa, kde jste byli, třeba na dovolené, a zkuste je napodobit třeba v obýváku.

Přírodní dřevo

Dřevo bude letos v designu velkým trendem – přirozeně vypadající dřevěný nábytek i doplňky vypadají skvěle zejména ve vintage stylu, v kombinaci s jakoby retro výzdobou. Polštářky, květiny, svíčky, kufry, květinové vzory a pastelové barevné odstíny, to je ideální kombinace třeba pro příjemný vzhled ložnice.

jarni inovace fo vaseho interieru - 2

Když doplňky, tak nápadité

Ačkoli je minimalismus stále hlavním bodem, kolem kterého se trendy v interiérovém designu točí, obchody zavalí s příchodem jara i spousta nápaditých malých bytových doplňků, které vás možná pobaví. Co třeba držák na tužky ve tvaru zmačkaného papíru, zatnuté pěsti nebo malé sovičky? Tyto předměty navíc skvěle poslouží i jako dárky pro vaše blízké. Nechte se inspirovat obrázky a kolážemi v naší galerii a napište nám do komentářů, jak si plánujete na jaro „vyzdobit“ svůj byt vy! Text: Natalie K , Foto: polyvore.com, vlastní koláže [gallery ids="17729,17728,17727,17730,17731,17732"]