Doplňky k elektronice – taky móda!

Doplňky k elektronice – taky móda!

„Těmi módními trendy se už řídí snad úplně všechno!“ konstatovala moje kamarádka nedávno, když jsme spolu procházely nákupní centrum. A musíme jí dát za pravdu. Trendy aktuálním potiskům a motivům se už nevyhneme skoro nikde - podřizují se jim třeba i různé obaly a d


„Těmi módními trendy se už řídí snad úplně všechno!“ konstatovala moje kamarádka nedávno, když jsme spolu procházely nákupní centrum. A musíme jí dát za pravdu. Trendy aktuálním potiskům a motivům se už nevyhneme skoro nikde - podřizují se jim třeba i různé obaly a designové doplňky k elektronice.

large (1)

Kryty

Od doby, co se rozšířily dotykové mobilní telefony a zejména potom iPhony, na trhu se najednou objevily tisíce různých vyměňovacích krytů, abyste mohla být originální a nemohla si s nikým ten svůj splést. Na obrázcích můžete vidět krásné květinové motivy, populární jsou i kryty se třpytkami, aztéckým etno vzorem, Eifellovkou nebo zvířátky (z nichž nejoblíbenější jsou něžné srnky a létající ptáci). Skutečně originální kryt ale budete mít, pořídíte-li si otevírací kryt Marc Jacobs skrývající v sobě zrcátko. Od teď bude váš make-up vždycky perfektní!

large

Untitled-1

Obaly

Tašky, obaly a kryty na notebooky a tablety nezůstávají pozadu -  i u těch se dá vybírat z široké nabídky stylů, barev, potisků a motivů. Mohou vypadat jako elegantní kabelka i jako zápisník, stačí si vybrat. Většinu zajímavých obalů lze objednat online ze zahraničí například přes ebay.com nebo jiné internetové obchody.

Untitled-2

Sluchátka

Že vás nenapadá, jak by se dala inovovat taková obyčejná sluchátka? Někoho ano. Originálně ozdobená sluchátka najdete ve specializovaných prodejnách nebo třeba v obchodě s oblečením a doplňky Tally Weijl. My jsme pro vás vybrali ta se vzhledem trčící tužky nebo Starbucks kelímkem, skvěle budou ale vypadat i sluchátka se sedmikráskami nebo růžičkami. Stop nudě!

2

Text: Natalie K, Foto: vlastní koláže, polyvore.com