Zaručený patent na ženský půvab: Sebevědomí

Zaručený patent na ženský půvab: Sebevědomí

Nic se nevyrovná ženě, která kráčí s hlavou vztyčenou a zdravá porce sebedůvěry se kolem ní vznáší jako vábivá aura, což působí na opačné pohlaví mnohem účinněji než kdejaký parfém s feromony. Přinášíme několik nápadů a tipů, jak si vybudovat a vylepšit sebevěd


Nic se nevyrovná ženě, která kráčí s hlavou vztyčenou a zdravá porce sebedůvěry se kolem ní vznáší jako vábivá aura, což působí na opačné pohlaví mnohem účinněji než kdejaký parfém s feromony. Přinášíme několik nápadů a tipů, jak si vybudovat a vylepšit sebevědomí.

sebevedoma zena 160378179

Mějte se ráda i se svými nedostatky

Zaměřte se na sebe jako celek a přestaňte se vnímat na etapy. Jste báječná ženská a naučte se sama sebe milovat taková, jaká jste. Netrestejte se za to, že nejste dokonalá, protože to není nikdo. Ani ta sexy prsatá kolegyně, po které prahne každý mužský. Zapomeňte na srovnávání, neomezujte své štěstí tím, že budete poslouchat a čekat na reakce vašeho okolí. Milujte jak své dobré stránky, tak i vaše chyby. Žijte v rovnováze sama s sebou.

Pošlete úsměv dálsebevedomi 126512465

Cestujete v tramvaji nebo kráčíte ulicí do práce? Usmívejte se na ostatní lidi a pošlete jim vlnu dobré nálady. Uvidíte, že se vám jich nespočet vrátí a potěšená nebudete jen vy, ale i druzí. Smích a úsměv léčí, nebojte se tu a tam vyzvednout druhé, protože tím vyskočíte v očích druhých i vy sama.

Rozmazlujte se a pracujte na sobě

Přihlaste se na kurz pečení, angličtiny nebo modelace nehtů. Neustále se rozvíjejte v tom, co vás baví a sbírejte nové a nové nápady. Naučte se samy sebe ocenit  a především odměnit. Ať už je to skromná maličkost nebo luxusní dovolená, vy si to prostě zasloužíte. Nevyčítejte si peníze, které jste utratila za kosmetiku, nové spodní prádlo nebo za novou sadu šperků. Vaše radost z nových věcí vám bude motorem a další vytyčené cíle se stanou vašimi úspěchy. Text: Lenka Zelnitiusová