Luxusní a šetrná ochrana proti slunci!

Luxusní a šetrná ochrana proti slunci!

Kdo by nechtěl být krásně do bronzova opálený? Bezpečné opalování má však několik kritérií, kterých je dobré se držet. Neměli bychom se slunit příliš dlouho, měli bychom používat kvalitní opalovací kosmetiku a regenerovat kůži po samotném opalování.


Například opalovací kosmetika SEBAMED chrání proti UVA i UVB záření, je odolná proti vodě i písku a neobsahuje olej, a tak neucpává póry.

Číslo faktoru, který u prostředku na opalování zvolíme, má vliv na to, jak dlouho můžeme bezpečně pobývat na slunci (čím větší faktor, tím delší doba pobytu). Neměli bychom ale zapomenout, že přílišné slunění způsobuje předčasné stárnutí kůže, která tím ztrácí svoji elasticitu. A i tady stejně jako všude jinde platí heslo všeho s mírou. Kojenci a malé děti do tří let by například na přímém slunci neměly pobývat vůbec a rodiče by jim měly vybírat kosmetiku pro ně určenou (ne méně než s OF 25).

Opalovací kosmetika SEBAMED

S efektivním ochranným systémem s mikropigmenty působí proti poškození a podráždění pokožky vlivem slunečního záření. Obsažené vitaminy E a B6 přispívají k ochraně a regeneraci buněk a zvlhčujicí komplex zajišťuje intenzivní hydrataci, a tak brání vysušení pokožky. Opalovací kosmetika SEBAMED se snadno nanáší a nezanechává bílé stopy.Neobsahuje alkohol, barviva ani parabeny. Po opalování je vhodné kůži zklidnit a regenerovat.

Například SEBAMED balzám po opalování pokožku díky obsahu mentolu zchladí a rychle se vstřebává. Balzám obnovuje hydrolipidovou rovnováhu pokožky a vitamin E eliminuje škodlivé volné radikály a chrání před stárnutím kůže. Alantoin a heřmánek regeneruje podrážděnou pleť. Produkty SEBAMED jsou klinicky a dermatologicky testovány. Opalovací kosmetiku SEBAMED lze volně zakoupit v lékárnách, v DM drogeriích, nezávislých drogeriích nebo na internetových stránkách www.babybaby.cz.

Doporučená cena za SEBAMED opalovací mléko OF 30 (150 ml) činí 259 Kč, SEBAMED opalovací mléko OF 50 (150ml) stojí 269 Kč, SEBAMED dětské opalovací mléko OF 30 (200 ml) je k zakoupení za 309 Kč, SEBAMED dětské opalovací mléko OF 50 (200 ml) stojí 319 Kč, SEBAMED dětský opalovací krém OF 30 (75 ml) je ke koupi za 249 Kč, SEBAMED dětský opalovací krém OF 50 (75 ml) stojí 259 Kč, SEBAMED dětský opalovací spray OF 50 (200ml) je k dostání za 399 Kč a SEBAMED balzám po opalování (150 ml) stojí 189 Kč.

Více informací naleznete na www.sebamed.cz.

 

Dokonalé ženy vyzkoušely a vřele doporučují!