5 základních flirtovacích tipů

5 základních flirtovacích tipů

Ať už se s kamarádkou chcete jen tak pro zábavu pobavit v baru, přejete si stát se onou okouzlující femme fatale, která si všechny muže v okolí ovine kolem malíčku, nebo máte v hledáčku jednoho konkrétního, určitě dojdete v určitém bodě k fázi, kdy je nutné použít všechny zbraně a začít flirtovat.


Že vlastně ani nevíte, jak? Přinášíme vám 5 nejzákladnějších a přitom i nejzásadnějších způsobů, jak ho zaujmout! Flirtování je naprosto přirozené při seznamování a komunikaci s potencionálními partnery, přesto mnoho žen v různém věkovém rozmezí vlastně moc netuší, jak na to. Patříte mezi ně i vy? Nebojte, není to žádná věda.

 

Č.1 - Oční kontakt

Zní to až příliš jednoduše, že? Ale vždyť ono to také jednoduché je. Oční kontakt je neuvěřitelně důležitý – projevíte tím zájem, aniž byste prozradila příliš. Jakmile se váš pohled setká s pohledem vašeho cílového muže, chvilinku jej přidržte a pak uhněte očima jinam. Oční kontakt potom zkuste po chvíli opět navázat – možné je, že už bude váš. Oči jsou oknem do duše, tak je přece pořádně otevřete!

Č.2 – Usmívejte se

Můžete se snažit jako o život, ale bez zářivého, upřímného, milého a přátelského úsměvu jste prakticky bez šance na úspěch. Ovládnete-li umění úsměvu, máte vyhráno. Lehké letmé pousmání neznámé krásky také často přivádí muže k šílenství.

Č.3 – Nesnažte se příliš

Přílišná snaha zaujmout ještě paradoxně nikdy vlastně moc nezaujala. Místo abyste co dvě minuty kontrolovala, zda vám drží rtěnka, neleze lem punčoch nebo zda se správně tváříte, si prostě akci, na které právě jste, naplno užívejte, bavte se a buďte svá. To působí zaručeně mnohem lépe, než cokoli jiného. Zoufalou snahu každý rozpozná na hony daleko.

Č.4 – Pochvalte mu vzhled

Ženy si mezi sebou často lichotí a chválí jedna druhé oblečení, účes nebo třeba že zhubly. Mezi muži se to však stane zřídka. Přitom každého muže potěší drobná lichotka nebo pochvala, obzvláště pokud jde o jeho schopnosti nebo vzhled.

Č.5 – Pozor na rty!

Chcete-li toho fešáka naproti přitáhnout k sobě, vsaďte zejména na oči a na rty. Výrazná rtěnka v lichotivém odstínu dodá tváři barvu a smyslnost. Pozor si ale dávejte, abyste při známém triku „olíznutí drobku jídla ze rtů“ nevypadala neohrabaně nebo trochu lacině. Raději si je jakoby nervózně skousněte nebo v rychlosti přejeďte jazykem. Účel to splní, aniž by bylo příliš nápadné, že máte něco za lubem.

 

 

 

 

Text: Natalie K