Jak si udržet zdravé opálení? Vyhrajte balíček produktů od Ziaja

Jak si udržet zdravé opálení? Vyhrajte balíček produktů od Ziaja

Svůdně karamelová pokožka s kontrastem bělostných šatů vypadá báječně a jistě by si ji přála mít toto léto každá z nás. Díky nám se vám to může hravě podařit, my totiž víme, jak to zařídit, aby se vám to konečně podařilo! 


 

Poslední dobou se všude rojí informace o tom, že pobyt na slunci je nebezpečný a že  mnohem lépe uděláte, když se namažete samoopalovacím krémem. Pokud se však budete opalovat s rozumem a s ohledem na váš typ pokožky, jistě bude vše v nejlepším pořádku. V případě, že si tyto rady vezmete k srdci, vaše pokožka bude nejen hýřit zdravím, ale také krásným nádechem řecké bohyně.

K tomu vám mohou napomoci produkty značky Ziaja z řady Kakaové máslo, které vylepšují barevný tón pleti. Navíc intenzivně regenerují pokožku, vyhlazují a hydratují. Po ležení na sluníčku pokožku a pleť zklidní a zabrání vzniku podráždění.


Navíc pro vás máme připravenou soutěž a tři z vás obdrží balíček produktů:

krémové sprchové mýdlo
Jemně promašťuje a vyživuje pokožku. Chrání svrchní vrstvu pokožky. Intenzivně hydratuje a zabraňuje nadměrné ztrátě vody. Cena 90 Kč.

tělové máslo
Doplňuje nedostatek lipidů a regeneruje přirozenou ochrannou barieru. Viditelně zlepšuje průžnost a měkkost pokožky. Zanechává pokožku jemnou a hebkou. Cena 149 Kč.

krém na ruce a nehty
Kakaová lipo-regenerace. Obsahuje kakaové máslo a olej canola. Důkladně regeneruje lipo-strukturu svrchní pokožky. Výrazně zjemňuje a vyhlazuje pokožku dlaní. Zpevňuje a chrání nehty před třepením a lámáním.
Cena 65 Kč.

 

 

Více informací o produktech a možnost nákupu na www.ziaja.cz a www.ziajaprotebe.cz 

 

 

Výherci jsou:
M. Mikulecká