Čistá a zářivá pleť během pár vteřin?

Čistá a zářivá pleť během pár vteřin?

I když času není nikdy nazbyt, na správnou péči o pleť a pečlivé odlíčení byste neměla nikdy zapomínat. Pokud navíc trpíte citlivou pletí, je důležité, aby přípravky, které používáte byly nejen účinné, ale i šetrné k vaší pokožce.    


Pokud se navíc pohybujete ve větších městech nebo tam, kde je znečištěné ovzduší, smog, spousta prachu
a různé pyly, máme pro vás skvělé řešení na unavenou a šedou pleť bez lesku. Léto je také dobou překlimatizovaných kanceláří i obchodních center, a abyste se nemuseli těmto místům úplně vyhýbat, není nic jednoduššího, než používat ty správné produkty k ošetření pleti. Za nás to vyhrávají produkty od firmy Ziaja Česká republika, z řady Acai berry.

Jaké jsou aktivní látky?

Acai berry Euterpe Oleracea Fruit Extract
Výtažek z  bobulí Acai standardizovaný pro antioxidační polyfenoly. Neutralizuje škodlivé účinky volných radikálů. Účinně chrání a posiluje přirozenou ochrannou bariéru epidermis. Snižuje přecitlivělost na vnější faktory. Zlepšuje stav pokožky, obnovuje zářivý a zdravývzhled.

derivát hesperidinu
Bioflavonoid, je derivát známé farmaceutické látky - hesperidinu. Má protizánětlivé a protialergické vlastnosti. Zpevňuje a chrání stěny cév. Snižujeotoky, zlepšuje tón pleti a snižuje tmavé kruhy  pod očima.

beta-glukan
Polysacharid získaný z ovesných zrn. Účinně regeneruje pokožku. Je známý svými léčebnými a zklidňujícími vlastnostmi. Poskytuje pokožce aktivní hydrataci a vyhlazení.

kyselina hyaluronová
Jedná se o glykosaminoglykan, což je přirozeně se vyskytující látka v kůži. Je zodpovědný za správnou hydrataci pomocí vazby vody v kůži. Výrazně zlepšuje pružnost a hladkost. Je účinnou látkou s aktivním působením proti vráskám.

 

acai berry pleťový tonik
Pleťový tonik s kyselinou hyaluronovou. Prevence prvních vrásek. Pokožka unavená, bez lesku, citlivá. Jemně čistí pokožku a odstraňuje make-up. Obnovuje zdravý a zářivý vzhled pokožky. 

acai berry micelární gel s peelingem
Pleťový gelový peeling pro pokožku unavenou, citlivou a bez lesku. Prevence prvních vrásek. Obsahuje přírodní aktivní složky- acai berry, vitamín C, provitamín B5, glukonát zinku. Jemně čistí pokožku a pečuje o ni již během mytí. Napomáhá v odstraňování odumřelé svrhní vrstvy pokožky. Zanechává pokožku jemnou a hladkou na dotek.

pleťové sérum
Koncentrované pleťové sérum s vysokým obsahem přírodních látek. Nejdůležitější z nich je Acai berry - zdroj polyfenolů, antokyanů, resveratrolu, vitamínů a  tříslovin, které neutralizují volné radikály a chrání pokožku před oxidačním poškozením. Proti efektu TECH NECK. Intenzivně hydratuje a zpužňuje pokožku. Zklidňuje podráždění a sjednocuje barvu pokožky. Obnovuje zdravý a zářivý vzhled. Je účinný, rychle se vstřebává
a zaručuje saténový vzhled.

krém na obličej a krk
Obnovuje zdravý a zářivý vzhled pokožky. Redukuje drsnost a suchost svrchní vrstvy pokožky. Zmenšuje
a vyhlazuje vrásky. Intenzivně hydratuje, zpružňuje a vyživuje pokožku. Zklidňuje podráždění, regeneruje lipo strukturu svrchní vrstvy pokožky.

maska na noc na obličej a krk
Vyhlazující pleťová maska proti efektu "tech neck". Tech neck - neboli "technologicky krk" - jsou vrásky na krku které vznikají v důsledku naklánění  hlavy během používání  mobilního telefonu. Pokožka ochablá, bez lesku, citlivá. Aktivně vyhlazuje, zpevňuje a změkčuje pokožku. Pečuje o optimání, dlouhotrvající hydrataci. Zklidňuje podrážděnou pokožku.

 

 

Více informací a možnost zakoupení na www.ziaja.cz  a  www.ziajaprotebe.cz