Zamilovala jsem do zajíčka

Zamilovala jsem do zajíčka

Manžel mne opustil kvůli mladé blondýnce a já se asi za půl roku seznámila s osmadvacetiletým  Pavlem. Před několika dny jsem oslavila 40. a mám strach brát tento vztah vážně. Přece se nebudete chtít celý život dívat na ženu, která mu rychle stárne před očima, copak se spok


Manžel mne opustil kvůli mladé blondýnce a já se asi za půl roku seznámila s osmadvacetiletým  Pavlem. Před několika dny jsem oslavila 40. a mám strach brát tento vztah vážně. Přece se nebudete chtít celý život dívat na ženu, která mu rychle stárne před očima, copak se spokojí s tím, že mu nedám děti? Jaké benefity, ale i strasti přináší vztah se zajíčkem nám svěřila čtenářka Martina.

zamilovany par 101057118

Netušila jsem, že se ještě někdy zamiluji

"Byla jsem zraněná manželovou nevěrou, sáhla jsem si na úplné dno a přesně v tomto okamžiku jsem poznala Pavla. Dokázal mne rozesmát, uklidnit a jeho slova mi byly balzámem na všechny trable. Spolu s ním jsem ustála rozvod, děti si ho také velmi oblíbily a já jsem se do něj jednoduše zamilovala. Jenže mám strach, že si uvědomí náš věkový rozdíl a pláchne mi za další mladou kráskou s pevným poprsím a dokonalou postavou. Budu stárnout rychle a věk se dříve či později projeví. Navíc děti už mám a pořídit si miminko by samozřejmě bylo v mých letech poměrně dost riskantní, i když obě má těhotenství probíhaly na jedničku s hvězdičkou."

Život je krásný, ale i přesto všechno mám jednoduše obavy

"Nevím, zda se mám unést vlnou lásky, kterou si pro mne osud připravil, nebo od toho všeho krásného dát ruce pryč a ploužit se životem sama. Kamarádky mi říkají, ať s Pavlem zůstanu, protože lepšího chlapa bych opravdu najít nemohla. A když nad tím tak přemýšlím, asi mají pravdu. Budu o sebe pečovat, cvičit a především se nebudu trápit tím, že jsem pro mého miláčka moc stará. Nebudu ho od sebe odhánět, když šíleně moc potřebuji mít na blízku právě jeho, mého zachránce, který mne v těžkých chvílích držel za ruce a slíbával slzy. " Chtěla bych vás, milé čtenářky, touto cestou požádat o názor, co si o našem vztahu myslíte?