Žít jinak - Jíst jinak

Žít jinak - Jíst jinak

Hubnu, hubnu, hubnu a stejně to k ničemu nevede?! Obezita je epidemie naší doby, třetina populace České republiky má nadváhu, dvacet procent trpí obezitou. Výživové poradny rostou jak houby po dešti, na internetu se dají najít desítky typů diet, z nichž každá si klade nárok být ta nejsprávnější, nejúčinnější a nejprogresivnější.


 

 

Stalo se i Vám, že i přes striktní dodržování doporučení se Vám zhubnout nepodařilo či kila po nějaké době znovu přibyla? Přes veškerý boom v trendech redukce váhy se zapomíná na fakt, že obezita se řadí do takzvaných psychosomatických onemocnění. To znamená, že nemožnost zhubnout či udržet si váhu vězí v psychice. A psychických příčin mohou být myriády. Proto Vám nabízíme víkendový seminář redukce váhy Žít jinak – jíst jinak, kde Vás problematikou stravování provede lékařka – výživová poradkyně a psycholožka. Na seminář je možné navázat individuálním programem (pro absolventy semináře poskytujeme slevu 500,- Kč). Redukce váhy je svízelná a dlouhá cesta plná zákrut, výmolů a slepých uliček.

Nevzdávejte svou snahu a pojďte to zkusit s námi jinak. MUDr. Andrea Švojgrová rehabilitační lékařka Centra Zdraví Na Petynce