Už zase mě naštval! (I když jsem se TAK snažila...)

Už zase mě naštval! (I když jsem se TAK snažila...)

Je Váš partner často na zabití? Máte někdy pocit, že byste ho nejraději něčím přetáhla? Snažíte se, aby bylo vše, jak má ON rád, ale stále to není dobře? Pak jste jedna z nás.


Proč to dělají? Proč neustále dokola odměňují naši snahu o pořádek, klid a pohodu tím, že vše nakonec zkazí? Vy vysajete v obýváku a on vzápětí přijde, dřepne si do křesla a otevře brambůrky. Utřete stůl do sucha a on na něj vzápětí postaví nádherně vychlazenou, orošenou lahvinku piva. Vytřete koupelnu do sucha, ale pak tam vaše ratolest uklouzne v náhle se objeveném rybníku vody. Samozřejmě nemusím dodávat, že se tam mezitím objevil ON.

Co s tím?

8 žen z 10 svorně tvrdí, že minimálně 3x týdně mají pocit, že už to s ním zkrátka nevydrží. Udělala jsem průzkum mezi svými kamarádkami a zjistila, že více než tři čtvrtiny z nás zápolí, co se týká mužů, se stejnými problémy. Žádná z nás ale nepřišla na to, co s tím. Ačkoliv, teď mě napadá, že Karel Čapek přece jednou řekl: „Nikdo se nikdy nezbaví toho, o čem mlčí.“ Co když je tohle rčení klíčem k naší otázce? Co když je klíčem k úspěchu nás všech žen tak jednoduché řešení jako POPOVÍDAT SI S NÍM O TOM?!! Ty z nás, které usilují o klid ve vztahu ale vědí to nejdůležitější: s ním se o tom často mluvit nedá. Takže jak se poprat s tímhle oříškem?

Postěžovat si kamarádce!

Ještě, že máme jedna druhou! Není nic uklidňujícího, než když si na toho našeho milého můžeme postěžovat a na oplátku zjistíme, že v tom nejsme samy. Také se nám velmi uleví, když vidíme, že partner jiné z nás dělá úplně ty samé přešlapy. Například minulý týden jsem šla vybrat poštu a zaslechla sousedku, jak se rozčílila na manžela, který evidentně nepochopil, že zrovna čerstvě vytřela. Šel si zpět do kuchyně pro zapomenuté klíče od auta, a to s botama celýma od bahna!

 

A co vy, už vás ZASE naštval? Napište nám čím.

 

 

 

 

 

 

Text: Hanka S.