Philips přináší dětem unikátní světelný svět Disney

Philips přináší dětem unikátní světelný svět Disney

Philips představuje jedinečnou řadu bezpečných a hravých lampiček SoftPal, inspirovaných postavami Disney a navržených speciálně pro děti    


 

 

Rodiče si dávají zpravidla velice záležet na tom, aby se jejich ratolest cítila ve svém pokojíčku spokojeně a bezpečně. Jak vytvořit příjemné prostředí, kde děti popustí uzdu své fantazii a kde budou i rády bez obav usínat?

Společnost Philips vyvinula speciální přenosné lampičky navržené dle oblíbených postav Disney, které se pro děti stanou neodlučitelným svítícím společníkem nejen při usínání, ale i na cestách. Lampičky SoftPal jsou vyrobené z měkkého a na dotek příjemného materiálu, který tlumeně osvětlí dětský pokoj vnitřním LED světlem a chrání povrch lampičky před ohřátím. Tyto svítící kamarády si oblíbí každý malý člen rodiny i díky velice snadné manipulaci. Rozsvítí se i vypínají pouhým pohybem a díky nabíjecí baterii mohou děti s měkkou lampičkou klidně a bezpečně usnout v postýlce nebo se vydat v noci na záchod. Bezpečnost zajistí i indukční nabíjení v doku, takže pro dobití baterie děti nemusí lampičku připojovat do zásuvky. Který Disney hrdina doslova rozzáří dětské pokojíčky vašich nejmenších - sympatický myšák Mickey, parádnice Minnie nebo Sulley či Mike ze známých Příšerky s.r.o.?

Propojení inovativních technologií svítidel Philips s kouzlem příběhů Disney, na které i každý dospělý nostalgicky vzpomíná, je nejnovějším počinem značky Philips v segmentu osvětlení pro děti. Dětské lampičky SoftPal jsou nejenom atraktivním designovým interiérovým doplňkem, který přináší magický světelný zážitek, ale také praktickým společníkem, který dbá na maximální bezpečí děti a zabaví je kdekoli na cestách. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena lampiček Philips SoftPal Mickey, Minnie, Sulley a Mike je 1199,- Kč.

Podrobné informace o svítidlech Philips SoftPal i o výhradních distributorech v České republice se dozvíte na: www.sviticikamarad.cz