Mužský pohled: Anální sex, proč je tolik žádaný?

Mužský pohled: Anální sex, proč je tolik žádaný?

David opět zasahuje a pro dnešek nám osvětlí, proč jsou muži análním sexem posedlí, co se jim na něm tolik líbí a jaký přístup v této sféře by ocenili od nás žen. 


Anální sex se drží na špici pánského zájmu snad po staletí a bohužel pro ženy tomu nikdy nebude jinak. Je to praktika, která je neskutečně intenzivní, umí nám přihrát tolik slastný orgasmus a navíc klasika nám za žádných okolností nedá ten pocit, že děláme něco pořádně chlípného. Upozorňuji předem, že se ženám, kterým je anální sex proti srsti, mé odpovědi asi nebudou zamlouvat. Ale bohužel taková je realita, alespoň budete vědět, na čem jste a nebudete překvapené.

Proč na anální sex nedáte dopustit?

Odpovím otázkou, vy byste si nechaly ujít možnost,  užít si wellness proceduru, během které se cítíte královsky a po skončení na ni ještě dlouho po té vzpomínáte? Zřejmě ne, což je naprosto pochopitelné a tak nějak to máme my muži, co se týká análního milování. Dokonale a rychle si zapřirážíme k orgasmu a je nám fajn.  Navíc konečník nás stimuluje mnohem více než vaše lasturka, proto o něj žadoníme a škemráme. A ještě navíc ten exotický pocit, že jsme ve vašem zadečku nás rozpaluje na druhou. Navíc, pokud neužíváte antikoncepci a klasický sex se tak neobejde bez kondomu, je pro nás výstřik bez pláštěnky do zadní komůrky naprosto fenomenálním zážitkem. Dámy, mohu vás na 100% ujistit, že pokud dovolíte svému partnerovi prožít takový zážitek budeme vás považovat nejen za sexuální bohyni, ale především za tu nejlepší ženskou na světě. Ano, jak vidíte, stačí nám málo, pro nás je sex obzvlášť důležitý.

Co z toho tedy plyne?

Pokud se vám anální sex příčí z několika důvodů, pokuste se spolu s partnerem k němu najít cestu, teda v tom případě, že o něj drahý usiluje. Nemusí se to hned na poprvé provést až do zdárného konce. Potěší nás, když máte zájem a snahu udělat nám radost. Samozřejmě si neváhejte vypomoci s anální sprchou, díky které se budete cítit pohodlněji a uvolněně, protože vás nic nebude mít šanci překvapit. Vyhrávejte si s análními kolíky různých velikostí a postupně si zvykejte na větší průměr. Skvěle se tak připravíte na vniknutí penisu. Pro začátek doporučuji například rimming, jedná se o praktiku, u které se líže anální otvor. Alespoň u nás tím vždy odstartuje dokonalý anální sex. Rimming je proto skvělou anální předehrou.

Užijte si konec prázdnin sexem a Lence děkuji za zvědavé otázky a stylistickou úpravu.