Chodí za prostitutkou: Co mám dělat?

Chodí za prostitutkou: Co mám dělat?

Čtenářka Martina nám do redakce poslala svůj příběh a tímto nás poprosila, abychom jí poradili, jak se má zachovat po šokujícím odhalením, že její manžel platí za sex a podle výběrů
ze společného konta, to nebude poprvé. My jsme o vyjádření požádali Lauru, která je sama luxusní společníci a tady je její názor a samozřejmě i příběh naší čtenářky. 


Mám mu odpustit nebo se s ním rozejít?

S manželem jsem spolu už několik let a mám pocit, že v sexu jsme si vždycky rozuměli. Nikdy jsem Pavla neodmítala, na milování s ním se vždycky těšila, ale bohužel vždy to byla jeho iniciativa, což jsem si uvědomila až po tom, co jsem zjistila, že můj partner si neváhá zajít pro orgasmus do nevěstince. Je pravda, že poslední dobou jsme na sebe neměli tolik času, na sex jsem neměla ani pomyšlení a byla jsem nepříjemná, protože situace v rodině byla obzvláště náročná a napjatá. Potřebovala bych poradit, zda to mám přejít a mávnout nad tím rukou, nebo zahodit roky spokojeného manželství a požádat o rozvod.

 

Luxusní společnice Laura zná odpověď:

"Martino, pro začátek doporučuji zachovat klid a nemyslet hned na nejhorší. Zřejmě budete mít vztek i na mne, protože placený sex jako službu také nabízím. Dokáži pochopit, že vaše zjištění vás velmi nepříjemně překvapilo a nyní se cítíte ponížená a zrazená. Ale na druhou stranu, váš muž potřeboval uspokojit fyzickou potřebu, ne tu emocionální. Při placeném sexu vám nehrozí citová nevěra, což hodnotím pozitivně. Kdyby si našel milenku, postupně by si k ní vytvářel vztah a je velmi pravděpodobné, že by s ní nakonec chtěl žít. Neváhejte se drahého zeptat, co ho k tomuto kroku vedlo a popřípadě zapracujte na vylepšení milostného života k oboustranné spokojenosti.

Při své práci jsem se dokonce jednou setkala s tím, že za mnou manželka mého klienta přišla se slovy díků. Byla jsem překvapená, čekala jsem výlev zlosti, ale ona mi poděkovala za to, že jsem jejich vztahu pomohla. Svému zákazníkovi jsem poradila, ať si s ženou promluví, o tom co mu v posteli schází a poradila mu,  jak ženě přivodit dokonalý orgasmus, ona ho bohužel nikdy neměla tu šanci prožít. Zřejmě si říkáte, proč jsem to udělala, vždyť jsem akorát přišla o peníze, ale tak to není. Když to jde a klient požádá o radu, neváhám přijít s tím, co by opravdu mohlo pomoci. Proto nezahazujte vaše manželství a všechno krásné, co jste si za tu dobu společně vybudovali. Přeneste se přes tuto situaci, protože pokud vás neporazí, zkvalitní váš vztah."