S Lego City může začít opravdová zábava!

S Lego City může začít opravdová zábava!

S Lego stavebnicemi si budou hrát i vaše  pravnoučata. Stavebnice Lego zaručuje spokojenou zábavu již mnoho let. Již od samotného založení společnosti v roce 1932 se spokojenost z poctivého výrobku zračí jak ve tvářích dětí, tak i rodičů.    Díky unikátnímu sys


S Lego stavebnicemi si budou hrát i vaše  pravnoučata. Stavebnice Lego zaručuje spokojenou zábavu již mnoho let. Již od samotného založení společnosti v roce 1932 se spokojenost z poctivého výrobku zračí jak ve tvářích dětí, tak i rodičů. 

lego

  Díky unikátnímu systému spojování kostek zaručujícího snadné složení a zpětné odpojení kostek od sebe není hraní nijak složité, a proto děti tolik baví. Jedině stavebnice Lego zaručují dlouhou životnost kostek i stálost barev. Proto si můžete být jistí, že vám stavebnice vydrží celé generace. Další předností Lego stavebnic je jejich příběh. Děti se zabaví skládáním jednotlivých dílků na dlouhé hodiny a zároveň bude jejich pozornost stržena poutavým příběhem plným fantazie.

Zahraj si na hasiče či policisty...

Lego City děti opravdu baví. Zejména u kluků je stavebnice velmi oblíbená. Řada Lego City je nejdéle vyráběnou řadou. Již od roku 1978 se děti mohou těšit ze stavebnic, které nabádají k postavení policejní či hasičské stanice, kamiónů,  lodí,  letadel a dalších skvělých výtvorů.  Kluci milují tohle všechno, a proto je zábava zaručena. Protože jsou sady z řady Lego City kompatibilní mohou si děti podle svého vytvářet rozsáhlé stavby. Stavba za stavbou bude dokonalejší a rozsáhlejší. Každá tematická sada má svůj příběh. Kluci si tak mohou postavit policejní či hasičskou stanici, polární heli-jeřáb, dřevorubecké auto, odtahový vůz , nádraží a jiné skvělé stavby, s nimiž a trochou dětské fantazie proniknou do světa zločinců i opravdových hrdinů. Sady obsahují různý počet dílků, figurek a dalších, pro pořádnou stavbu nezbytných doplňků. I přesto, že je řada Lego City pro svou tématiku určena spíše pro kluky, nikde není napsáno, že si s ní holky neužijí kopec zábavy. Vždyť i holčičky tajně sní o tom, že budou řídit hasičské auto, letadlo či vrtulník!

Učení je hrou s Lego City!

Děti jsou spokojeny, když mají hračku, která je zabaví. Rodiče zase uspokojí fakt, že hračka, s kterou si dítě hraje ho zároveň obohacuje o nové poznatky. A právě Lego City, ostatně i kterákoliv jiná řada Lega přináší zábavu i ponaučení v jednom! Dítě se formou hry dozvídá o záchranných složkách - policie, hasiči...Zjišťuje své možnosti a rozvíjí své motorické dovednosti. Díky stavění rozvíjí i logické myšlení a prostorové vnímání. Výtvor za výtvorem bude dítě lepší a stavění bude pro něj snazší. Řada Lego City je určena pro děti od 6-12 let. Za její oblíbeností stojí i fakt, že děti vpouští do světa dospělých. Dítě tak řeší "dospělácké" situace - ocitá se na policejní stanici, řídí hasičské auto či letadlo. Děti Lego prostě milují.