Tyto maličkosti oživí vztah

Tyto maličkosti oživí vztah

Jste spolu už několik let a tak nějak si říkáte, že už to není takové jako dřív? To máte naprostou pravdu, každý vztah prochází určitou fází, ale i přesto všechno si můžete každou z nich užít na výsost báječně. Nedovolte nudě, aby vám ukradla to nejcennější, co máte, tedy váš fantastický vztah s mužským, kterého milujete.


Dejte si od sebe na chvíli pauzu

Je úplně normální, že se sem tam s drahým pohádáte, to je jev, který se nevyhne žádnému partnerství. Bydlí vaše rodina několik kilometrů od vás, nebo si už delší dobu přejete navštívit kamarádku ze střední, protože jste se už dlouho neviděly? Udělejte to! Nejen, že si po dlouhé době vyhodíte z kopýtka, ale především vám taková změna přinese nespočet výhod. Ptáte se, které to jsou? Menší odluka od partnera vám dá možnost si uvědomit, co vše pro vás znamená a zjistíte také,  jak moc jste pro milého důležitá. Vězte, že se můžete těšit na moc příjemné přivítání a výbušný sex. Není vůbec od věci vyrazit na dámskou jízdu a pak si užít láskyplné mazlení.

Dejte mu volnost a starejte se o své já

Pokud drahému dáte volnost v tom, že si může zajít dvakrát do týdne s kamarády  a nebudete mu to zpětně vyčítat, nabude dojmu, že si našel tu nejlepší ženskou pod sluncem. A taky bude mít pravdu. Ve chvíli, kdy za ním zaklapnou dveře se věnujte jen sama sobě. Zajděte si na hodinu jógy, kosmetiku nebo jděte provětrat kreditku. Tato občasná nezávislost a sólo akce přinese příznivé výsledky na obou frontách.

Zapomeňte na minulost

Při hádce jste natolik rozčílená, že si zkrátka nevybíráte slova a pak toho litujete? Snažte se mít svoje emoce pod kontrolou a v žádném případě partnerovi nevyčítejte chyby, kterých se dopustil v minulosti. Takové ponižování si napravený hříšník nezaslouží!

Zasmějte se společně

Smích léčí a v partnerství i spojuje. Berte prkotiny s nadhledem, nerozčilujte se kvůli maličkostem a spíše se jim od srdce zasmějte. Tu a tam si neváhejte zavzpomínat na úsměvné zážitky a těšte se na ty, co na vás teprve čekají.