Bytové doplňky z betonu si zamilujete!

Bytové doplňky z betonu si zamilujete!

Láska na první pohled existuje. Alespoň co se týče bytových doplňků! V tomto směru se orientují nejenom ženy, ale i muži. A my vám teď představíme bytové dekorace z betonu, které tvoří zlaté české ručičky. 


Dekorace utváří celkový dojem z našeho interiéru. Vázy, stojánky na svíčky, rámečky na fotky, designové květináče, obrazy, tapety a mnoho dalšího musí být v určitém souznění, aby se mezi sebou netloukly a dohromady vytvářely příjemnou symbiózu a bylo vám doma dobře. Společnost Concrete-design.cz přináší interiérové doplňky z betonu, které vás chytnou za srdce. Originalita a design zde hrají naprostý prim! Majitelé a tvůrci těchto skvostů jsou milovníci betonu a kromě doplňků a dekorací tvoří i funkční a umělecké objekty pro zahrady a terasy. O betonu hovoří Concrete-design.cz zcela jasně! „Obdivujeme tento výjimečný materiál. Je surový, čistý, tvárný a reprezentuje charakter novodobé společnosti. Naším designem tvoříme neokoukané a estetické formy a povyšujeme původně čistě stavební materiál na nezaměnitelnou uměleckou hmotu.

alt="BOWLcrete_chilli" width="570" height="800" /> Společnost se zabývá i zakázkovou výrobou a momentálně jejich výrobky můžete vidět například v brněnském SONO CENTRU, které si své prostory vyzdobilo 60 stojánky na svícny. Vy si ale můžete vybírat přímo na stránkách společnosti, kde vám do oka jistě padnou i úchvatné mísy, vázy a další dekorace. Aby vám neunikla žádná novinka, sledujte Concrete-design.cz na jejich Facebookové stránce.

Sklo, kov i dřevo stále patří mezi nejoblíbenější materiály a zejména moderní domácnosti touží po chladném, avšak čistém a esteticky dokonalém interiéru. Je tu však novinka s obrovským potenciálem a v kombinaci se sklem, kovem i dřevem působí, jakoby k sobě patřily odjakživa. Buďte originální a pořiďte si jedinečné doplňky, které u vás doma nastolí naprosto jiný rozměr. Garantujeme vám, že vám je každá návštěva bude tiše závidět.