Skvělé tipy, jak si užít jaro!

Skvělé tipy, jak si užít jaro!

I když to tak nevypadá, jaro dorazilo do našich zeměpisných šířek s plnou parádou. A tak neleníme a přinášíme vám zajímavé nápady, jak si toto optimistické období maximálně zpříjemnit. Radost číslo jedna: Výletujte Hrady a zámky se opět otevřely turistům a tak kone


Spring Moments by lucia and mapp, via Flickr / RLDI když to tak nevypadá, jaro dorazilo do našich zeměpisných šířek s plnou parádou. A tak neleníme a přinášíme vám zajímavé nápady, jak si toto optimistické období maximálně zpříjemnit.

Radost číslo jedna: Výletujte

Hrady a zámky se opět otevřely turistům a tak konečně budeme mít, kam vyrazit. Poznejte nejkrásnější místa u nás, nebo se vydejte po stopách historických skvostů napříč Evropou. Co se týká zámků můžeme jedině doporučit zámek Neuschwanstein, který vypadá opravdu královsky. Vrcholky Alp budou ozdobené sněhovou čepicí, okolní lesy se budou zelenat a velkolepý gigant bude hrdě shlížet do údolí.  Počasí sice nevypadá kdovíjak příznivě, ale pokud se teple oblečete, můžete vyrazit na výlet a bavit se životem.

Radost číslo dvě: Vidina wellness pobytu vám vykouzlí úsměv na rtech

Mrkněte na síť a proklikejte se nabídkou k relaxačnímu balíčku, který vám vyhovuje. Vezměte s sebou milého, kamarádku, sestru, máti, nebo klidně celou rodinu i s dětmi. Naložit se do vyhřáté vířivky, užívat si výhod sauny a vůně čokolády při luxusním zábalu, přesně tak nějak chutná nefalšované štěstí. A nejlepší na tom všem je, že to klidně můžete zažít. Tip: Na slevových serverech určitě narazíte na super akci, i když si zrovna nemůžete dovolit bezmyšlenkovitě utrácet. Mauritius

Radost číslo tři: Frkněte za teplem

Když si vezmete pár dnů volna (máme na mysli prvomájový víkend), máte k dispozici prostor pro jarní dovolenou. Prověřte nabídku lástů, nechejte tady lezavou zimu a vyrazte za teplem. V nabídce můžete narazit na Kanárské ostrovy, Omán, Dubaj, Egypt, Mallorcu, Tunis, ale i na prvotřídní exotiku. Cestovky právě teď lákají na perlu Karibiku – ostrov Kubu, Dominikánskou republiku, Maledivy, Mauricius, nebo Seychely, Vietnam, Reunion a mnoho dalších. Vybere si opravdu každý. No, posuďte sami, není to lákavé?

Radost číslo čtyři: Užívejte si rodiny a přátel - protože přesně to, je to nejdůležitější

Všichni se pořád za něčím honíme, potřebujeme násobit příjem, ušetřit na dovolenou, vzít si půjčku na nové auto i za předpokladu toho, že v tom pocit štěstí nikdy nenajdeme, právě naopak bude se jednat jen o chvilkovou radost. Proto se raději obklopte rodinou a těmi, co máte rádi. Navštivte rodinu, známé, nenápadně se pozvěte na oběd k rodičům. Budou rádi, že vás uvidí a vaše chuťové pohárky se navíc budou rozplývat nad úžasně propečenou kačenou se zelím a domácími knedlíky. A nemluvě o domácích větrnících s karamelovou polevou. Mňam!