Zdravotní sprchové gely tetesept: Osvěžte tělo i mysl!

Zdravotní sprchové gely tetesept: Osvěžte tělo i mysl!

Rozmazlujte své tělo i smysly a dopřejte si voňavou sprchu, která vás nabije energií z přírody! Zdravotní sprchové gely tetesept využívají koncentrovanou sílu éterických olejů z léčivých rostlin a přirozeně tak zklidňují pokožku a příjemně působí na psychiku. tetese


sprchgelRozmazlujte své tělo i smysly a dopřejte si voňavou sprchu, která vás nabije energií z přírody! Zdravotní sprchové gely tetesept využívají koncentrovanou sílu éterických olejů z léčivých rostlin a přirozeně tak zklidňují pokožku a příjemně působí na psychiku.

tetesept se kontinuálně věnuje výzkumu a spojuje nejnovější vědecké poznatky se sílou přírody, aby vám nabídl ty nejkvalitnější produkty určené ke každodenní očistě. Právě proto jsou výrobky tetesept vyvíjeny v samostatném lékařsko-farmaceutickém výzkumném oddělení podle jedinečných patentovaných postupů.

Co to jsou éterické oleje?

V čem tedy tkví jedinečnost zdravotních sprchových gelů tetesept? V éterických olejích! Éterické oleje jsou cenné rostlinné látky z olejových žlázek květů, listů či kůry, které slouží rostlinám k různým účelům, např. na ochranu před hmyzem, nebo naopak k přilákání včel a motýlů. Jejich používání se osvědčilo nejen v aromaterapii a léčitelství, ale také v medicíně. Tyto účinné látky, které vstřebáváme kůží, sliznicemi nebo pomocí čichových receptorů, pozitivně ovlivňují celý organismus.

Jedinečný aromaterapeutický účinek pomerančového oleje v kombinaci s extraktem z jasmínových květů skvěle působí proti stresu a napomáhá k psychickému uvolnění. Zdravotní sprchový gel Uvolnění vám zpříjemní každodenní očistu duše i těla.

Sprchový gel Aktivita vás povzbudí při únavě a vyčerpání. Díky vysokému obsahu esenciálních olejů z grapefruitu a máty a extraktu z guarany vám poskytne maximální osvěžení. Oleje stimulují tělo i mysl a podporují krevní cirkulaci. Cítíte se svěží a připraveni na další aktivity?

Trávíte léto aktivně a sportujete? Pak jistě oceníte sprchový gel Svaly a klouby, který uvolňuje namožené tkáně. Rozmarýnový olej a kafr v kombinaci s horkou sprchovou uvolní ztuhlé svaly a vy pocítíte úlevu. Účinné látky podporující prokrvení zmírňují svalové křeče a regenerují tělo po fyzické zátěži.

Jste vyčerpaní a trpíte nedostatkem energie? Sprchový gel Síla a energie vám ji dodá! Horká sprcha s vůní esenciálních olejů z borového listí a limety je osvobozující a uleví vám od psychického i fyzického napětí. Tělo i mysl jsou vzpruženy! spech gel2

Zdravotní sprchové gely tetesept jsou pH neutrální, neobsahují parabeny, minerální oleje ani silikony.

Doporučená cena zdravotních sprchových gelů je 99,90 Kč. Gely zakoupíte v drogeriích dm, hypermarketech Tesco a Globus a na e-shopech www.kupkosmetiku.cz a www.babybaby.cz

Více informací na www.tetesept.cz