Lipoliss - zbraň proti celulitidě

Lipoliss - zbraň proti celulitidě

Představujeme vám účinný přípravek proti celulitidě - LIPOLISS od francouzské luxusní značky ANNE SEMONIN. Lipoliss představuje inovativní přístup ke snížení hmotnosti vycházející z významného vědeckého objevu: extraktu z mořského lotosu. Světle růžový gel má sameto


AS Lipoliss Anti-Cellulite Gel (300dpi)Představujeme vám účinný přípravek proti celulitidě - LIPOLISS od francouzské luxusní značky ANNE SEMONIN.

Lipoliss představuje inovativní přístup ke snížení hmotnosti vycházející z významného vědeckého objevu: extraktu z mořského lotosu. Světle růžový gel má sametovou texturu, pomůže vyhladit celulitidu a zvýšit pevnost pokožky, a to i v případě hluboce zasažené kůže a přetrvávajících hrudek na pokožce.

TIPY jak na celulitidu:

Soothing Intensive Complex Anne SemoninPokud trpíte zadržováním vody nebo chcete absolvovat intenzivní odvodňovací kúru, před použitím jednoduše smíchejte malé množství gelu Lipoliss s 5 kapkami esenciálních olejů a stopových prvků Intenzivního odvodňujícího komplexu. Pokud máte rozsáhlou celulitidu, vyzkoušejte ošetření Silhouette Re-Sculptor, které rozkládá usazený tuk pomocí exfoliace a speciální léčby s použití přípravku Lipoliss. Ošetření stimuuje krevní lymfatický oběh a zlepšuje vzhled celulitidy. Ošetření je možné podstoupit v salonu LABORATORY, cena ošetření 3.290 Kč (90 minut)