Zní to děsivě, ale odčervujte své tělo alespoň dvakrát ročně

Zní to děsivě, ale odčervujte své tělo alespoň dvakrát ročně

Ačkoliv ne všechny druhy červů parazitují na našem těle, jsou i tací, které v sobě „živíme“ nedobrovolně a často naprosto nevědomky. Odčervení je přitom nasnadě alespoň dvakrát do roka. odcerveni1Zvířata, zejména psy a koně odčervujeme naprosto pravidelně a považujeme to za přirozenou událost. Proč tedy neodčervíme alespoň dvakrát do roka i vlastní tělo? Parazity ve vašem těle jen tak odhalit nemusíte. Samozřejmě pokud se nejedná například o roupy, které můžeme sem tam potkat zejména u dětí. Většina parazitů není na pohled oku zřejmá a žije v našem těle, bere nám potřebné vitamíny, minerály a na oplátku v nás zanechávají vlastní toxiny a někteří i miliony vajíček za den. Příznaky začervení, můžete pozorovat, zejména pokud vám chybí energie. Dlouhodobá a silná únava může být prvotním signálem ke zpozornění. Dalšími signály jsou problémy se zrakem, přejídání, zažívací obtíže, plynatost, svědění konečníku, alergie i ekzémy, migrény, problémy s klidným spánkem, špatná imunita a mnoho dalšího. Výčet obtíží, které mohou „naši“ parazité způsobit je až zarážející. I samotní lékaři se přiklání k potřebě odčervení lidského těla. Vegetariáni možná tvrdí, že nejvíce červů získá lidské tělo právě z masa, avšak naopak právě zelenina a ovoce jich mají mnohem více. Je nezbytné dodržovat hygienické návyky a vše, co chcete konzumovat, nejprve řádně umyjte. V tomto případě je více lepší než méně!

I Světová zdravotnická organizace zveřejnila zprávu, že až 80% lidských nemocí způsobují paraziti, nebo k nim přispívají. Hrůzné číslo ukázaly i pitevní zprávy, které potvrzují, že většina mrtvých těl obsahuje červy, prvoky i jednobuněčné mikroorganismy. Odčervení můžete podstoupit například pomocí léku Vermox, který je jediným dostupným lékem svého druhu u nás v republice. Musí vám ho ale napsat lékař. K celému očistnému procesu však můžete zvolit i přírodní cestu. Začněte tím, že si uděláte alespoň tří týdenní kúru, kdy se zaměříte hned na několik věcí. Tuto očistnou proceduru však musíte několikrát zopakovat tak, abyste se zbavili opravdu všech parazitů i jejích zárodků. Největší nápor při detoxikaci dostanou játra, proto je vhodné jim již před začátkem kůry značně odlehčit a dopřát potřebný čas na plnou regeneraci celého těla. Během celé kůry rozhodně zvyšte příjem česneku, který má antibakteriální účinky a dokáže zamávat s kde jakým parazitem. Z koření si dopřejte například hřebíček, který se dokáže popasovat s nevítanými hosty včetně stafylokoků a streptokoků. Z bylin pak nezapomeňte na oregano a tymián, které zabíjí parazity v těle, ničí houby a další nevítané hosty.odcerveni2

Zaměřte se na zásadotvorné potraviny, vynechejte sladkosti, dopřejte tělu dostatek vitamínů, minerálů i antioxidantů, kteří celou odčervovací kůru podpoří. Pokud to zvládnete, zakažte si na pár týdnů maso, cukr i uzeniny. K tomu všemu si pořiďte bylinou tinkturu například v kombinaci ze slupek ořešáku, pelyňku a hřebíčků, kteří jsou schopni dohromady zabít veškeré parazity ve vašem těle. Kůru je nezbytné opakovat ve dvou ve třech fázích a to především u těch, kteří odčervují své tělo poprvé. Jakmile své tělo vyčistíte, nezapomeňte odčervení opakovat alespoň jedenkrát ročně, ideálně hned dvakrát. Dříve bylo odčervení lidí běžnou záležitostí, příroda nabízí pro zabíjení všech parazitů mnoho pomocníků, stačí se kolem sebe lépe rozhlédnout a chtít vědět.

Jestliže si nevíte rady, zajděte do bylinného krámku, nebo si o odčervení přečtěte více na internetu. Dostupných informací je dnes již nespočet a možná se právě díky tomuto rozhodnutí zbavíte svých zdravotních problémů.