Uděláme si holčičku! Aneb, jak ovlivnit pohlaví dítěte.

Uděláme si holčičku! Aneb, jak ovlivnit pohlaví dítěte.

Spoustu nastávajících maminek při otázce.“Chtěla bys raději kluka nebo holku?“ odpovídá, že je to vlastně jedno, hlavně aby bylo dítě zdravé. V hlavě si už ale od pubertálních let většina z nich maluje představu o tom, jaké dítě by mělo přijít na svět jako první a k


Spoustu nastávajících maminek při otázce.“Chtěla bys raději kluka nebo holku?“ odpovídá, že je to vlastně jedno, hlavně aby bylo dítě zdravé. V hlavě si už ale od pubertálních let většina z nich maluje představu o tom, jaké dítě by mělo přijít na svět jako první a které až druhé. Na sto procent pohlaví potomka, který se má narodit, určitě neovlivníte. Existují ale jisté triky a tipy, díky nimž si můžete zvýšit pravděpodobnost, zda na svět přijde chlapeček nebo holčička. Čtěte dál! phzt5ialssvzby

Jak zajistit plodnost?

Nejprve se zaměříme na otázku, která trápí mnoho žen, otázku plodnosti. Pokud chcete mít dítě zdravé, je dobré jej počít do 35. roku. Pak se plodnost snižuje a kvalita genů také. Jestli se o děťátko nechcete snažit roky a počít co nejdříve, antikoncepce je vaším nepřítelem. Výzkumy tvrdí, že daleko menší problémy s početím mají ženy, které předtím na delší dobu vysadily hormonální antikoncepci.  

Uděláme kluka!hires

K tomu, aby se vám narodil vytoužený syn, výrazně přispějete častou souloží. Chlapci se rodili hlavně v poválečném období, kdy se muži vraceli domů z bitev a jak jinak slavili svůj návrat, než častým milováním se svou ženou? Častý sex je mnohem účinnější, než řešit dobu ovulace, vzkazují doktoři ženám, které mají problémy s početím.  

Růžový kočárek

Určitě víte o několika babských radách, jak počít holčičku, ale jedna zní směšněji než druhá. Raději si přečtěte toto: Dlouholeté vědecké průzkumy zjistily, že v období, kdy ve vašem okolí panuje ve velké míře stres, ženy to podvědomě dají najevo i svému tělu a přijímají pozitivně spermie, které pomohou zplodit holčičku. Podložil to fakt, že v době tsunami v Japonsku nebo pádu newyorských dvojčat se na daném území narodilo podstatně více dívek. Dívky jsou emočně silnější než muži, a proto ženské tělo dá přednost tomu pohlaví, které by mělo větší šanci ve zhoršených podmínkách lépe žít. Další zajímavostí je, že čím je muž starší, mužských spermií v jeho semenném váčku značně ubývá a produkuje hlavně ty ženské. Podívejte se na zářný příklad Karla Gotta!     Co si o těchto průzkumech myslíte vy? Pocítila jste i bez informace od lékaře, jestli čekáte chlapce nebo dívku díky vlastnímu instinktu?