Sex podle znamení? Podívejte se, jaký bude v posteli!

Sex podle znamení? Podívejte se, jaký bude v posteli!


I když možná nejste pověrčivá a na znamení nevěříte, tento článek si rozhodně přečtěte. Nakonec třeba zjistíte, že na každém šprochu je trochu pravdy. Víte, v jakém znamení se narodil váš partner? Můžete se pobavit u charakteristiky toho, jací jsou muži v posteli podle data, kdy přišli na svět.

Náruživý beran

Pokud máte v posteli muže narozeného ve znamení berana, nejspíš víte, jak divoký dokáže při sexu být. Berani sice zbožňují dlouhé líbání a předehry, ale když přijde na věc, užívají si hlavně polohu zezadu a jsou velmi hluční a draví, žádná romantika. Pokud v ložnici přiostříte a přidáte pár tvrdších praktik, pravděpodobně nebude vůbec proti, naopak ho jen potěšíte.

Vášnivý býk

Vášeň a smyslnost jsou dvě slova, která býka v milování symbolizují. Rádi se věnují partnerce, nejsou sobečtí
a s pánví dokážou věci, které žádné jiné znamení nedokáže. Pokud se rozhodnete být trochu kreativní, zapojte do milostných hrátek šlehačku nebo čokoládovou polevu, ideálně ještě jahody nebo exotické ovoce, bude nadšený! Nepohrdne ani erotickou masáží a jelikož se rád kouká, začnete-li před ním spontánně masturbovat, rozproudíte v něm zaručeně krev.

Zamilovaný blíženec

O blížencích je známo, že smyslem jejich života je zejména najít opravdovou lásku, proto je mezi blíženci nejméně záletníků. V posteli od nich očekávejte hlavně něhu, hluboké pohledy a velkou romantiku. Abychom ale blíženci nekřivdili a netvrdili, že se nedokáží do sexu pořádně opřít, musíme podotknout, že pokud jej chytnete za ruku a budete mu jemně cucat konečky prstů, očekávejte pořádnou akci.

Rak misionář

Milenec ve znamení raka je prostě klasik a nejvíce miluje misionářskou polohu. Rád se také pomazlí s vašimi ňadry a neodmítne ani sex na kuchyňské lince, ve výběru míst k milování je velmi kreativní. Stejně jako blíženec nemívá tendence k záletům a zůstává s jednou partnerkou, s níž se snaží vypilovat harmonický vztah a skvělý sexuální život, ze kterého se budou těšit oba dva.

Autoritativní lev

Lev potřebuje mít v posteli navrch a žádná žena si ho neosedlá. Často tíhne k BDSM hrátkám a je samozřejmě ten dominantní. Je možná trochu náročný na vzhled partnerky, ale zato je schopen koupit luxusní prádélko
a skvělou milenku potěšit. Miluje škrábání na zádech.

Senzitivní panna

Muž ve znamení panny se hodí k těm ženám, které potřebují, aby jim muž v posteli naslouchal a nestaral se jen o vlastní uspokojení. Takový muž ve znamení panny opravdu je – největším štěstím je pro něj dovést vás
k orgasmu. Libují si v orálním sexu nejvíce ze všech znamení.

Tajemné váhy

Muž váhy si přeje být obdivován, svedete ho chválením zevnějšku, na kterém si patřičně zakládá a také inteligencí, na níž si u partnerky potrpí. Nejde mu jen o atraktivitu ženy, ale o úplné souznění, jinak sex nemá smysl. Rád před sexem vybaví interiér pro lepší požitek z milování svíčkami, příjemnou hudbou a kvalitním vínem. Sex s ním je pak převážně romantický, dlouhý a plný francouzských polibků.

Štír = guru

O štírech panuje přesvědčení, že žijí převážně sexem a podřizují mu svůj život, proto jsou jedni z nejlepších milenců. Na předehry si sice moc nepotrpí, ale nechybí jim smyslnost, kreativita, spontánnost a jiné přednosti. Klidně si to s vámi rozdají ve výtahu a garantujeme, že na takový zážitek nikdy nezapomenete.

Divoký střelec

Povahově jsou střelci trochu děti, což se v sexu projevuje tak, že u nich neexistuje žádné tabu, milovat se s vámi budou kdekoliv a jakkoliv, můžete se zcela uvolnit a nestyďte se za žádnou svou fantazii, střelci pro ni budou mít jistě pochopení a přání vám rádi splní.

Poddajný kozoroh

Kozoroh je v posteli spíše submisivním typem milence, takže dominantní ženy – hledejte kozoroha. Milují ty, které na ně nasednou a ukážou jim pořádnou adrenalinovou jízdu. Lehce se zamilují a jejich láska neopadá, což se i v sexu hodně projevuje – jsou ohleduplnými partnery. Mimo jiné milují překvapení, zkuste to třeba se striptýzem.

Zvědaví vodnáři

Ačkoliv se může zdát, jako by tento muž byl tesán z ledu, nahlédnete-li pod slupku vodnáře, budete mile překvapena. Je pravda, že vyvrcholení neprožívají tak viditelně, jako jiní, zato jsou zvědaví a rádi objevují skryté erotogenní zóny vašeho těla. Sex s nimi je něco úplně odlišného a garantujeme, že na něj nikdy nezapomenete.

Nevyzpytatelné ryby

Toto znamení nemá rádo, když se u sexu mluví a je trochu stydlivé, když na to přijde. Jakmile se ale ryby rozehřejí, od divokých hrátek je nic nezastaví. Často mají erotickou fantazii, se kterou se bojí partnerce svěřit, ale pokud vám nevadí fetiš, je všechno v pořádku. Muži ryby si potrpí hlavně na ženské nohy a chodidla.

 

Tak co, milé dámy, hodí se některá z charakteristik uvedených výše na vašeho partnera?