Několik protřelých triků, jak na pláži zazářit!

Několik protřelých triků, jak na pláži zazářit!

Pokud míříte na dovolenou k moři, rozhodně si nenechejte dnešní článek ujít. Seznámíme vás totiž s tipy, co vám vyfasují obdivnou pozornost mužů a pichlavou závist, vy totiž budete pro ostatní ženy ztělesňovat pořádnou konkurenci. Tak tedy v čem vyrazit vlnám vstříc, aby vás plavčíci rentgenovali pohledem?


 

 

The Ultimate List of Affordable Swimwear Brands

Plavky a ne jen tak ledajaké: Nutnost číslo jedna!

Za pár dní odlítáte za zážitky a za nic na světe se vám nechce pořizovat nové plavky? Utněte výmluvy a vyrazte na štaci po obchodech. Pro tentokrát si vyberte plavky přesně podle typy vaší postavy. Jste-li štíhlá, vyberte si plavky s průstřihy, se kterými budete pokládána za pořádně sexy, chytrou horákyni, vy prostě budete oblečená -neoblečená, ale přesto všechno zůstanete svůdná. Šťavnatým křivkám sluší vyšší kalhotky a zajímavý tvar podprsenky s kosticemi. Trojúhelníčky bez tvaru přenechejte těm, co příroda nenadělila tak bujné ňadra jako vám. Kapánek jste přibrala, nebo se ještě nestihla vzpamatovat z porodu? Hupsněte do tankin, sexy jednodílných plavek ( u nich je však velmi důležitý dobrý výběr, nebo koupacích šatů, co vypadají opravdu skvěle. Tip: Rozhodně si s sebou k moři vezměte víc, než jen jedny. Budete si moci doopálit i ty místečka, co předchozí model pracně skrýval a navíc nemluvě o tom, že se vám vaginální mykóza vyhne, jako čert kříži.

 

Bikini; only if I had that body.

Zapleťte se!

 

Nenechejte hřívu volně poletovat, a zapleťte vaše lokny do copu ala rybí kost. A výsledek po té řádně přestříkejte sprejem proti slunci. Velmi efektně vypadá i čelenka z květů, takže pokud máte plavky s motivem flóry, ozdobte se touto květinovou aplikací, a to naprosto bez debat.

 

Líčení, co vydrží a sluší

 

Dávno už neplatí tvrzení, že na pláž je zbytečné se líčit. Pokud zvolíte správné pomocníky, jako je voděodolná tužka na oči, řasenka a lehoučký makeu-up, co chrání před slunečními paprsky a nechá pleť dýchat, máte vyhráno. Namísto rtěnky si ale rty přetřete pouze hydratačním balzámem s ochranným faktorem. Rtěnky a lesky zbytečně vysušují.

Our latest obsession!

 

Tyto kousky rozhodně povolejte na pláž

Pohodlné žábky slaďte s plavkami a zacilte na jejich nevšední zdobení. Nás v redakci dostali všelijaké peříčka, třpytky, korálky, silikonové mašličky a neonové barvy.

Horkým hitem tohoto léta jsou neoprénové plavky. Co kdybyste je letos pozvala na dovolenou k moři i vy?!

Zajít si z pláže na zmrzlinu, nebo se nechat pozvat smyslným čokoládovým krasavcem na lahodné frapé, je něco jako splněný sen. A abyste se cítila sebevědomě a přirozeně, vklouznete do plážové tuniky, vzdušných šatů, nebo transparentního kaftanu. Tip: Skvěle pomůže i staré dobré pareo.

Ozdobte se zlatým tetováním, co vypadá opravdu stylově!

Jste typ ženy, které sluší klobouky? V létě se jich rozhodně nevzdávejte. Vyberte si ten s širokou krempou a puntíkovanou mašlí. Budete působit elegantně a přitom tak svůdně.