Na vlastní nebezpečí: Na tyto otázky se muže raději neptejte, nemá to cenu!

Na vlastní nebezpečí:  Na tyto otázky se muže raději neptejte, nemá to cenu!

My ženy platíme za nejzvědavější stvoření ze všech, a proto se prostě rády ptáme, povídáme si
a rozšiřujeme naše obzory.


Jenomže tak trochu zádrhel nastává ve chvíli, když vaše zvědavost na vás zaútočí v okamžiku, kdy jste ve společnosti vašeho drahého a tak prostě zamíříte na cíl a útočíte prostřednictvím otázek. Jasně, komunikace je důležitá, ale na tyto otázky stejně nedostanete takovou odpověď, kterou byste si sama přála slyšet. Takže které to jsou? Tady je máte! A když se přece jenom chcete něco dozvědět, možná se ani ptát nemusíte, stačí se víc dívat!

 

Miluješ mě? Mám pocit, že vůbec!

Pánové jsou co se týká emotivních vyznání tak trochu zpátečničtí. Přesně toto nádherné spojení vám chlap řekne jen několikrát za život a vůbec to neznamená, že tomu tak není. Muži prostě na láskyplné slůvka nejsou tak nějak stavěni. Naopak to poznáte podle toho, že s vámi počítá, plánuje budoucnost a rozmazluje vás mnohými způsoby. A přesně v těchto gestech jsou skrytá láskyplné slova, co my ženy tak moc prostě potřebujeme slyšet. Někdy je lepší vnímat to, co pro vás dělá, než mít nastražena ouška a poslouchat, kdy to z něj vypadne.

 

Kdy konečně už budeme mít děti?

Pokud si nic nepřejete víc, než mít miminko, rozhodně ničeho nedosáhnete, když budete na milého slovně útočit a naopak reagovat přehnaně, když se dozvíte pravý opak, nebo nedej bože, když bude reagovat mlčením. Místo toho si udělejte čas, vypněte emotivní výlevy a promluvte si o životě. Musíte vědět, jaké jsou vaše životní priority a zda chcete od života to stejné. Někdy se bohužel stává, že postupem času se životní cíle změní a tím pádem váš milovaný pak nebude tím, s kým strávíte celý život, protože prostě chcete něco jiného, než ten, co žije po vašem boku. Musíte mluvit, ale zapomeňte na nátlak a opakující se dotazy. Takový rozhovor vám totiž dá odpověď.

 

Mám pocit, že jsem zase přibrala. Co si o tom myslíš ty?

V případě, že jste milého po večerech podváděla s čokoládou a teď nedopnete oblíbené šaty, je to jasné. Máte krapet ženštější tvary. Když se milého zeptáte, řekne vám, že určitě ne, to se ale zase vy budete durdit, že lže. Pokud ale řekne, že ano, bude vás to stejně mrzet.  

 

Na co se dál neptat, pokud nechcete slyšet pravdu? Naše čtenářky vědí!

„Když jsem se jednou bývalého zeptala, jestli viděl někdy krásnější ženu (právě jsem se vyfikla na svatbu jeho sestry a opravdu mi to slyšelo), řekl mi, že jo. Prý pěkných bab po Václaváku krouží nespočet a ještě k tomu mají i prsa. Cítila jsem se jako naprostý pitomec,“ říká Alena (30).

„Jednou takhle po sexu jsem se zeptala milého, kolik žen měl vlastně přede mnou. Zadíval se na mne, zapřemýšlel a řekl. A počítají se i ty, co mi prošly postelí a pak nic? Od té doby jsem ho začala podezírat z toho, že je sukničkář. A nakonec vážně byl,“ svěřuje se Laura (26), co před dvěma týdny zjistila, že Adam jí je nevěrný. 

 

 

 

foto: pixabay.com