SOS: Žádný váš vztah nemá dlouhé trvání, ale jedno mají společné – Rozchod!

SOS: Žádný váš vztah nemá dlouhé trvání, ale jedno mají společné – Rozchod!

Jste v hledáčku mužů, přitažlivosti máte na rozdávání, drinky si na baru platit rozchodně nemusíte, ale i přesto všechno se vám luxus v podobě trvajícího partnerství vyhýbá? Pojďte si v tom konečně udělat jasno. Máte nálepku té, co dá každému?! Asi vám to nikdo


Jste v hledáčku mužů, přitažlivosti máte na rozdávání, drinky si na baru platit rozchodně nemusíte, ale i přesto všechno se vám luxus v podobě trvajícího partnerství vyhýbá? Pojďte si v tom konečně udělat jasno.

ID-10075160

Máte nálepku té, co dá každému?!

Asi vám to nikdo neřekne přímo do očí, ale vesměs se takové zprávy šíří obzvlášť rychle. Ženy je roztrubují do světa, aby vás mohly pomluvit a pánové si tyto cenné informace předávají, jakoby se jednalo o poklad, zvlášť u těch typů mužů, kteří přesně vyhledávají krátké románky s jasným postelovým koncem. Pokud se ve vaší ložnici chlapi střídají a každý jde sebevědomě na věc, možná si za to může tak trochu sama. Zkuste změnit strategii a nechoďte do postele s každým, jinak budete u vás ve městě platit za tu, co se vyspí s každým za pozvání na večeři, nebo drink. S tímto cejchem pak stěží zavadíte o solidního chlapa, co by si s vámi přál randit, nebo založit rodinu. Pokud máte podezření, že se tento klep o vás šíří jako lavina, nevinně se poptejte aspoň budete vědět, odkud vítr vane.

Vybírejte si mužského podle toho, co od něj očekáváte!

ID-10035005 Nic si nepřejete víc, než založit rodinu a konečně se opravdově zamilovat? Skvělé, to se vám ale těžko podaří s mužským, co každý večer vysedává na baru a loví lásku na jednu noc. Navíc pohodáře pro rodinný život asi těžko potkáte v tanečním klubu, takové mužské budete muset nahánět úplně někde jinde. V případě, že chcete jenom aférku, najděte si toho, co se nechce vázat. Jedině tak bude ve vašem vztahu, ať už na jakékoliv bázi, kýžená rovnováha. A přesně o tu byste měla usilovat.

Jdete do vztahu navážno s vědomím, že ho změníte!

Opravdu si myslíte, že se lidé mění pod nátlakem a výhrůžkami druhých? Tak to pak o životě moc nevíte. Není to ani tak o chlapech, jako o nás celkově, člověk se mění podle životních zkušeností a zážitků, nebo ze své svobodné vůle. Rozmyslete si, zda je normální, začít budovat vztah s někým, se kterým si v hlavních a důležitých věcech prostě nerozumíte. V takových případech se totiž dřív či později schyluje k rozchodu a proč se od těchto situacích dopředu nechránit, když víte, že to stejně nemá šanci?

Nasliboval vám hory, doly, černý les, ale stejně se nerozvede.

Jasně, říkala jste si, že si užijete nevšední dobrodružství a že vy budete ta sečtělá, co se nezamiluje. Ano, člověk míní a život mění a vy jste zjistila, že nic si nepřejete víc, než aby se ten dotyčný rozvedl? I když vás sice krmí báchorkami, že jeho manželka je absolutně nehezká protivná mrcha, tak realita je mnohdy jiná. Ji by totiž ani ve snu neopustil, ale je určitě fajn, utéct ze stereotypu k vám do postele, když vám jeho snubák nepřekáží. V tomto případě to vždycky vypadá na zlomené srdce bohužel pro vás, bohudík pro jeho manželku a rozvětvenou rodinu. freedigitalphotos.net