Dámské džíny. Vyberte si ty, které vám dokonale padnou!

Dámské džíny. Vyberte si ty, které vám dokonale padnou!

Džíny jsou fenoménem, který je populární již po mnoho desetiletí. Aktuálně také existují v nesčetném množství variant, což může poněkud ztěžovat výběr. Jak tedy zvolit ty nejvhodnější džínové kalhoty? 


 

Dámské džíny – kalhoty vhodné pro každou ženu

džínyProč jsou vlastně džíny tolik oblíbené? Jedná se o vysoce kvalitní kalhoty, které jsou odolné a navíc se dají kombinovat prakticky se vším. Žádný div, že jsou populární již od 50. let 20. století. Pokud si prohlédnete přehled dámských džínů, bude vám ihned jasné, že si je lze aktuálně pořídit v obrovském množství variant. Nabízí se tedy otázka, jak vlastně vybrat ty nejvhodnější právě na vaši postavu. Džínové kalhoty musí především sedět velikostí, ale to je jeden, nikoli jediný faktor… Důležité rovněž je, zda zvolíte džíny s vysokým či nízkým pasem, anebo ty, které jsou uprostřed těchto dvou variant (tzv. Regular waist). Záleží samozřejmě i na odstínu. Tmavší kalhoty jsou obecně vhodnější pro ženy, které chtějí vypadat štíhlejší, zatímco světlejší odstíny objem spíše opticky zvyšují. K dispozici jsou ovšem i džíny, které jsou někde mezi. Pořídit si je navíc možné i seprané a potrhané kalhoty, jež jsou neustále v kurzu a budí dojem nezávislosti.

Pořiďte si džínové kalhoty v e-shopu Pepe Jeans

Pokud znáte dobře svou postavu a víte, jaké kalhoty jsou pro vás ideální, můžete si samozřejmě džíny zakoupit i bez vyzkoušení, a to v některém z internetových obchodů. Měla byste si však vybrat prodejce, jenž uvádí velikosti, přesný popis apod. Proto vám můžeme doporučit Pepe Jeans e-shop, na kterém seženete nejen pestrý sortiment dámských džínů, ale také mnohé další oblečení od triček, šatů až po Pepe Jeans obuv, která vám jistě padne.PJS