Rompery a overaly

Móda velí: overaly! Spojení šatů a kraťásků je vynikající věc – je to velmi praktické a přitom stylové. V obchodech můžete najít trendy džínové i látkové kousky, v různých barvách a vzorech, délkách i střizích. Výběr je skutečně široký a cena nebývá většino


Rompery a overalyMóda velí: overaly!

Spojení šatů a kraťásků je vynikající věc – je to velmi praktické a přitom stylové. V obchodech můžete najít trendy džínové i látkové kousky, v různých barvách a vzorech, délkách i střizích. Výběr je skutečně široký a cena nebývá většinou moc vysoká, takže se po nějakém tom overalu honem poohlédněte!

Čtěte také: Plážová kolekce 2012 – “léto ve formě”

Jak je nosit? Na deset a více způsobů!Rompery a overaly

Podobně jako běžné letní šaty můžete rompery doplnit o pásky, doplňky, svetříky i vesty. Na cestování je to skvělý kousek, jelikož po přidání sukně může krátký overal fungovat jako krásný top, stejně tak jako kraťasy pod volnější triko. Na videu níže od mladé stylistky z YouTube se můžete podívat na deset způsobů, jak nosit a kombinovat tento módní hit.

Čtěte také: Světové filmy, které způsobily převrat v dámské módě

 

 

Video: Jak nosit Romper/Jumpersuit


 

Rompery a overalyVsaďte si na jistotu, nebo na Aztécké zlato

Nejlepší investicí bude jednobarevný jumpsuit/playsuit/overal, který bude snadné kombinovat a doplňovat, ale skutečným trendem letošního jara a léta jsou indiánské a geometrické vzory. Vlnky a trojúhelníky ve světlých barvách, které můžete vidět i v předchozím videu, z vás udělají ve vašem okolí módní ikonu.

Čtěte také: Turecké kalhoty, alias aladinky

 Text: Natalie K.