Koktejlpárty se sirupy ESSENCE

Navíc se představují i dvě speciální, zcela letní příchutě, grep & citrónová tráva a hroznové víno &muškát. Sirupy ESSENCE se vysokým podílem ovocné šťávy řadí mezi chuťově a kvalitně nadprůměrné a svou popularitu získávají i díky bohaté variabilitě použ


Navíc se představují i dvě speciální, zcela letní příchutě, grep & citrónová tráva a hroznové víno &muškát. Sirupy ESSENCE se vysokým podílem ovocné šťávy řadí mezi chuťově a kvalitně nadprůměrné a svou popularitu získávají i díky bohaté variabilitě použití – ať už jako osvěžující ovocná šťáva, doplněk při míchání koktejlů nebo jako závěrečná tečka do zmrzlinových pohárů.

Koktejlpárty se sirupy ESSENCEvDnešní trh nabízí širokou škálu sirupů dostupných v běžné maloobchodní síti, a tak není nic jednoduššího než si vybrat z bohaté nabídky chutí. Unikátní kombinaci širokého portfolia a příchutí nabízejí i sirupy s vysokým podílem ovocné šťávy, až 30 %, sirupy ESSENCE.  V letošním roce přibudou do rodiny dvě nové příchutě – bezový květ & citrón a lesní ovoce & borůvka, spolu se zcela letními příchutěmi – grep &citrónová tráva a hroznové víno & muškát.

Nejen na limonádu – ovocné sirupy ESSENCE vás překvapí svou variabilitou. Zkuste například příchuť lesní ovoce & borůvka jako zálivku na salát s kozím sýrem nebo jen obyčejný sýr pokapejte sirupem hroznové víno & muškát. Vznikne tak nový, dokonalý a zcela jedinečný zážitek pro vaše chuťové buňky. Nemluvě o dalších příchutích, které lze použít jako závěrečnou tečku na ovocný pohár se zmrzlinou, na palačinky nebo jiné sladké dezerty pro vaše děti. Jsou vynikající i do alkoholických a nealkoholických koktejlů a také do mléčných shaků.

 

Pořádáte letní párty? Vyzkoušejte některé z koktejlů. Děti milují duhu a vy s nimi můžete takovou duhu doma i vytvořit. A jak na to?

RAINBOW KOKTEJL (DUHA)     Koktejlpárty se sirupy ESSENCE                                                          

Potřebujeme:
1 cl Essence černý rybíz & limetka
5 cl stoprocentní pomerančové šťávy
5 cl stoprocentní ananasové šťávy
5 cl sody

Postup:

Do vysoké skleničky postupně vrstvíme na kostky ledu všechny ingredience. Doporučujeme lít ingredience přes lžičku tak, aby špička lžičky byla na vnitřní straně sklenky, a postupně tak jednotlivé ingredience stékaly dolů. Vytvoříte tím tak zajímavý efekt vrstvení.  Vyšlete děti na zahradu pro pár snítek rybízu na ozdobu a vy zatím vykrojte kůru z limetky nebo citronu.

Nezapomeňte, že ke každé správné párty je potřeba pozvánka a sjednocený styl výzdoby. Vyberte si jednu příchuť sirupů Essence a dle toho uzpůsobte detaily. Jistě na vašich zahradách najdete dostatek ovoce či se vaše děti zabaví přípravou a kreslením pozvánek, tvořením girland a malováním papírových ubrusů. Inspirujte se dalšími koktejly na www.sirupy-essence.cz. Párty doplňky zakoupíte v e-shopu na http://www.sirupy-essence.cz/eshop/