Sociální sítě mohou rozbít vztah

Sociální sítě mohou rozbít vztah


Sociálním sílím podléháme rychle a snadno Skutečně je jen malé procento žen a mužů, kteří tomuto novému trendu nepodlehli. Ostatně odpůrci čehokoliv se najdou vždy. Možná právě i vy patříte mezi ty, které rády chatují na Facebooku, Twitteru či jiných sociálních sít

 

Sociálním sílím podléháme rychle a snadno
Skutečně je jen malé procento žen a mužů, kteří tomuto novému trendu nepodlehli. Ostatně odpůrci čehokoliv se najdou vždy. Možná právě i vy patříte mezi ty, které rády chatují na Facebooku, Twitteru či jiných sociálních sítích. Možná právě i vy jste se tam seznámila s někým, kdo vás naprosto okouzlil a konečně jste potkala tu pravou spřízněnou duši.

Nové známosti nepřinášejí vždy jen to dobré
Způsob komunikace přes internet přináší však i své nevýhody. Nesetkala jste se s nimi? Buďte ráda, mohou totiž dokonce i rozbít vztah. Díky jednoduchému postupu, jak se seznámit s někým novým, přesto že partnera máme doma, si často zaděláváme na nemalé problémy. Flirtování je krásná záležitost, která posílí naše sebevědomí a dopřeje nám blahodárný pocit, že jsme chtěné, avšak pozor! Má i své stinné stránky.

V nejednom vztahu se totiž stalo, že na „internetovou nevěru“ přišel jeden z partnerů. Často se totiž přihodí, že nás virtuální komunikace pohltí natolik, až začneme zanedbávat vlastního partnera a naprosto se oddáme sezení u počítače a bezhlavě ťukáme do počítače.

Nejenom, že si může partner sám všimnout, jak jste duchem pořád jinde, ale všestranné komentáře na vzájemných zdech mohou vidět i vaši společní kamarádi a dříve nebo později se někdo před partnerem může zmínit. Další častou chybou je ta, že se zapomenete odhlásit a partner si na společném počítači vše do detailů přečte.

Pozor na úchyly!
Pozor byste si měla dávat i před muži, kteří se na sociálních sítích seznamují z trošku jiných důvodů. Neuvádějte své místo bydliště, adresu práce ani další důležité informace o vás. Na těchto serverech se totiž pohybuje dostatek psychicky narušených lidí, kteří se vám mohou zdát sebesympatičtější, ale ve finále se z nich mohou vyklubat nebezpeční chlapi se vším všudy.

Proto pokud ráda holdujete komunikaci přes internet, berte to s velkou rezervou a pouze pro svou zábavu. Někdy méně je opravdu více, proto se nenechte stáhnout až na dno jednoho z velkých sociálních virů.

 

 

Text: Jana Čechová