Dokonalý balzám pro dokonalé rty!

O balzámech Hurraw! Balzámy pocházejí z malého města Whitefish v Montaně, obklopeného vrcholky hor Národního parku Glacier. Výrobě těchto produktů předcházela touha a posedlost po dokonalém balzámu, který bude čistě přírodní a vyrobený z prvotřídních surovin. Také měl s


Dokonalý balzám pro dokonalé rty!O balzámech Hurraw!

Balzámy pocházejí z malého města Whitefish v Montaně, obklopeného vrcholky hor Národního parku Glacier. Výrobě těchto produktů předcházela touha a posedlost po dokonalém balzámu, který bude čistě přírodní a vyrobený z prvotřídních surovin. Také měl splňovat určitá kritéria: aby nebyl nudný, lepivý, příliš lesklý, moc aromatický, nehrudkoval a dlouho vydržel. Také aby vydržel celý den v kapse kalhot aniž by se roztekl. Trvalo to roky vytvořit ten pravý Hurraw! balzám, který by všem těmto kritériím odpovídal. Naštěstí se povedlo, milujeme ho a doufáme, že vy budete také! 

Každá tuba balzámu Hurraw! je ručně namíchána a vyrobena. Suroviny jsou lisovány za studena a výsledkem je tak čistě přírodní produkt, který je dostupný každému životním stylu (vegan), stravovacímu návyku (bez obsahu lepku) a náboženskému vyznání (košer parve).
Svým nákupem podporujete Fair trade obchod a ekologické zemědělce po celém světě. Děkujeme!

Vegan: Balzámy Hurraw! jsou držitelem certifikátu HCS (Human Cosmetics Standards). Nejen, že balzámy nejsou testovány na zvířatech, ale tyto testy neprovádí ani žádný dodavatel surovin, které jsou při výrobě použity. To, že jsou balzámy označené jako “vegan” znamená, že neobsahují jakékoliv živočišné prvky, jako například včelí vosk.

Místo včelího vosku je používán kandelilový vosk (Euphorbia Cerifera), který má ošetřující, hydratující a vyhlazující účinky. Ten je smíchán s dalšími oleji a másly za vysoké rychlosti kvůli udržení nízké teploty. Díky tomuto procesu výroby je normální, že občas se na vrcholu balzámu objeví drobné bublinky.

Raw: Balzámy Hurraw! obsahují surové rostlinné (ořechy, semínka) oleje a másla v bio kvalitě, které byly zpracovány pod teplotou 48°C, a jsou tak stále plné prospěšných živin a enzymů. I když jsou dražší, kvalita těchto ingrediencí je vynikající a vaše rty pocítí rozdíl.

Organic: Balzámy Hurraw! obsahují pouze organické (BIO) ingredience, které byly vypěstovány bez použití syntetických pesticidů a chemických hnojiv. Neobsahují geneticky modifikované organismy a nejsou zpracovány pomocí ozařování nebo průmyslovými rozpouštědly.

Košer Parve: Balzámy Hurraw! mají certifikát Košer Parve. To znamená, že použité suroviny jsou čistě rostlinného původu a nepocházejí tak ani z masa nebo mléka. Veškeré ovoce, které bylo k výrobě použito, bylo důkladně zkontrolováno, zda-li neobsahuje jakkékoli nečistoty, červy, hmyz apod.

Netoxický: Balzámy Hurraw! neobsahují žádný petrolej, konzervační látky nebo zvýrazňovače chuti či barvy. Věděli jste, že většina rtěnek a lesků na rty se vyrábí z vazelíny - vedlejší produkt těžby ropy, se kterým je spojeno mnoho zdravotních rizik včetně rakoviny? V podstatě je to totéž, jako pít benzín...Fuj.

Mandlový olej: Používaný 100% přírodní olej je lisován z jader mandlí v rodinném mlýně v Kalifornii. Ihned po vylisování se zpracovává do balzámů a díky tomu je mimořádně bohatý na výživné mastné kyseliny. Mandlový olej se staletí řadí mezi nejluxusnější kosmetické oleje. Intenzivně hydratuje, zjemňuje, zklidňuje a udělá vaše rty opět krásné.

Kokosový olej: Kokos je skvělý ochránce před volnými radikály a umí si poradit i s chronickými záněty rtů. K výrobě je Dokonalý balzám pro dokonalé rty!používán Fair trade olej z Mexika (méně cestování = menší zátěž pro ovzduší), který je získáván odstřeďováním. Tato metoda šetrně získává z kokosových ořechů čistý olej se všemi živinami.

Kakaové máslo: Máslo je získáváno lisováním semen kakaovníku, které pocházejí z malých farem na Bali. Nejenže kakaové máslo, které je bohaté na přírodní antioxidanty, zlepšuje pružnost pokožky, ale také božsky voní.

Jojobový olej: Je jedním z nejcennějších rostlinných olejů. Je lisován za studena v Arizoně z fazolí Simmondsia chinensis a jedná se o kapalný vosk, který je velmi bohatý na vitamín E a nenasycené mastné kyseliny. Všechny tyto cenné prvky dobře prostupují kožní bariérou až k zárodečné vrstvě pokožky. Reguluje vlhkost pokožky a po nanesení nechává rty hedvábně hladké.

Olivový olej: Za studena lisovaný olej z olivovníku v balzámech Hurraw! pochází z plantáží v Kalifornii. Je bohatý na antioxidanty, vitamíny A a E a má hojivé účinky.

Ricinový olej: Olej s vzácnou kyselinou rycinolejovou má silně promašťující a hojící efekt. Váže v pokožce potřebnou vlhkost, a proto je ideální pro hydrataci suché pokožky. 

SkořiceVanilkaČokoládaKokosKávaLimetkaVišeňGrapefruitLékořiceRootbeerZelený čajPomerančCitrón
Masala
MandleMátaNoční péčeSluneční ochrana SPF 15.

Dokonalý balzám pro dokonalé rty!Hurraw! balzámy jsou ručně vyráběny v malých a čerstvých dávkách. To umožňuje k výrobě používat syrová semínka, čerstvé plody, ovocné kůry a kořeny. Díky tomu mají plnou chuť a přirozenou barvu. Není to jednoduchý proces, ale právě to dělá Hurraw! balzámy jedinečné.

Hurraw! balzámy nejsou nadarmo oválné, tento tvar je navrhnutý přesně pro vaši potřebu mít svůj balzám stále u sebe. Díky oválné tubě se vám již nikdy nevytratí ze zadní kapsy kalhot a ani se nezkutálí z vašeho nočního stolku! 

Být šetrný pro životní prostředí je pro nás také důležité. Hurraw! balzámy jsou plněny do tub z recyklovatelného plastu. Na výrobu 24-kusových boxů je používán 100% recyklovatelný papír.

Za studena lisované oleje a másla jsou odolné pokojovým teplotám, ale mají kratší trvanlivost než oleje, které jsou vystaveny vysokým teplotám při zpracování. Hurraw! balzámy jsou vyrobeny bez použití umělých konzervantů, proto doporučujeme spotřebovat váš balzám do jednoho roku od data nákupu a nevystavovat ho teplotám vyšším než 27°C.

Více zde