O rok starší a pořád sama aneb Čas na změnu

O rok starší a pořád sama aneb Čas na změnu

Lžete sama sobě a snažíte se utišit vnitřní volání, které vám připomíná, že jste nepřekonala ještě ani první „level“. 


Zájem o vás totiž za posledních pár let projevil jen soused Hubert, který svým vzezřením připomíná něco mezi Sandokanem a Danny De Vitem. Ještě než ale svůj život zasvětíte kláštěru, dejte si poslední šanci a skoncujte se samotou!

V lednici jedno osamocené rajče, nové hrnce jsou ještě v obalu – nevyplatí se vám vařit jen pro sebe, v ložnici je uválená jen jedna půlka letiště, přesně tak, jak jste to ráno nechala a v koupelně na vás kouká pořád jen jeden kartáček. Poznáváte se mezi řádky?

Změňte image

Sto let odrostlý melír je u vás samozřejmostí. Kde byste také vzala čas na to dojít si ke kadeřnici, když se pohybujete pouze mezi čtyřmi stěnami své kanceláře a následně čtyřmi stěnami svého bytu. První šediny, povadlá víčka a pytle pod očima ale nikoho neohromí. Udělejte si čas sama na sebe. Prolistujte časopisy
a načerpejte inspiraci. Navštivte kadeřníka, zajděte na kosmetiku, upravte si nehty. A jestliže si nevíte rady, není nic jednoduššího, než se svěřit do péče odborníků.

Tip Dokonalé ženy: Kompletní kosmetické a kadeřnické služby včetně poradenství, typologie nebo třeba lekce líčení nabízí beauty salon La Belle.

 

Pořiďte si módní kousky

nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Výběr padnoucích kousků v módním provedení dělá hodně. Znalost některých triků, jak si opticky prodloužit nohy, zúžit stehna, schovat bříško, „přifouknout prsa“, či zamaskovat poněkud větší zadeček by měla ovládat každá žena. Letošní sezóna se nese v duchu veselých barev. Je nejvyšší čas, abyste zavítala do některého z módních butiků.

Tip Dokonalé ženy: Pokud si nevíte rady, co bude slušet právě vám, využijte služeb módního poradce. Například stylistka Lenka, která pracuje pro agenturu Náhoda, vyvinula speciální "barevnou paletku", kterou sestavuje každému klientovi na míru podle typu pleti, barvy očí, vlasů apod. a zároveň vás vybaví ukázkami látek, které se k vám budou hodit. S touto paletkou pak zvládnete sama nakupovat a od základu změnit svůj šatník, tak abyste vyzdvihla své přednosti a vynikla.

Změňte životní styl

K snídani cigareta, k obědu energetický nápoj a k večeři něco z fast foodu. Pravděpodobně nějak obdobně nyní vypadá váš jídelníček. Není divu, že jste kyselá jako citron, což nepůsobí na vaše okolí zrovna dvakrát sexy dojmem. Výkyvy nálad, nechuť cokoli udělat a neustále vybité baterky se samozřejmě podepisují nejen na psychické, ale také fyzické kondici a tuto daň musí zaplatit i vaše silueta. V takovém případě pomůže radikální změna životního stylu. Je to sice běh na dlouhou trať, avšak čím dříve ho podstoupíte, tím dříve se zbavíte neduhů. Prvním krokem je naučit se zásady správného stravování a sestavit si alespoň nějaký pohybově aktivní plán.

Tip Dokonalé ženy: Efekt se samozřejmě zvyšuje, pokud si necháte poradit od výživového poradce a osobního trenéra. Na základě informací o vašich stravovacích návycích a s ohledem na váš budoucí plán sestaví vyvážený jídelníček a navrhnou vhodný cvičební plán.  

Že na ně nemáte čas? Tak si jej zkrátka budete muset udělat! Život není jen o kariéře a nekonečném workoholismu. Je sice pravda, že díky našemu úžasnému politickému systému je zde vysoká pravděpodobnost, že zemřete při práci, ale nemusíte zemřít krátce po třicítce. Navíc v kanceláři, kam za vámi občas přijde jen messenger nebo pošťačka perspektivního partnera najdete jen těžko. Nezapomeňte na to, že všechno se vším souvisí. To, co cítíte uvnitř, nevědomky ventilujete i navenek. Prázdnota, stres a přepracovanost ale moc pozitivní obraz nevytváří. Činnosti, které vás budou bavit a naplňovat vám poskytnou i nový prostor pro ventilování vašich špatných nálad a relaxaci. Poznáte nové lidi, přijdete do nového prostředí, uvolníte se
a hlavně – začnete se usmívat, což je důležitý faktor, který přispěje k tomu, aby si vás někdo všiml.

Tip Dokonalé ženy: Nikdo vás nenutí do toho, abyste si našla koníčky za každou cenu spojené s jakoukoli námahou jako je sport apod. Ani nikdo nechce, abyste se přihlásila na kurz paličkování. Nejedna dokonalá žena se seznámila s dokonalým mužem například v relaxačním centru.

 

Choďte se bavit

Jestli vám narozeniny vašich přátel připomíná asistentka, která má i tu pravomoc poslat jim za vás gratulační email, jste na úplně špatné cestě. To by za vás rovnou mohla taky třeba najít partnera, souložit, porodit
a vychovat děti, pochovat vaše rodiče a to dokonce aniž byste si toho všimla. Čas na skleničku, kino, výlet či dovolenou s přáteli byste neměla šidit. I tudy totiž vede jedna z možných cest, jak natrefit na partnera snů. Každý je něčí známý a nikdy nevíte, jestli třeba pohledný kamarád vašeho bývalého spolužáka není tím pravým.

Tip Dokonalé ženy: Letní festivaly se jen hemží lidmi – perfektní půda pro seznámení. Tak neváhejte a zakupte si lístky dokud ještě jsou!

Zaregistrujte se do seznamovací agentury

Chápeme vaši nechuť k dalším pokusům zvlášť poté, co se na internetové seznamce z Playboy 007, se kterým už to vypadalo nadějně, vyklubal úchyl, kterého vzrušoval vítr a z třiatřicetiletého perspektivního managera se smyslem pro humor patnáctiletý puberťák, který se prostě jen nudil na hodinách informatiky, ale dejte seznamkám ještě šanci. Na tomto poli existuje i řada opravdu prověřených a fungujících projektů, jejichž koncept byl vymyšlen tak, aby se takovým katastrofám předcházelo, a tímto způsobem se již v dnešní uspěchané době seznamují i úplně normální lidé, stejní jako jste vy, kteří zkrátka jen nemají čas anebo štěstí.

Tip Dokonalé ženy: Zaregistrujte se do unikátního projektu Náhoda. Krom toho, že budete zařazena do registru dam, které mají zájem o seznámení, se budete moci volně pohybovat v portfoliu mužů, kteří se vám představí prostřednictvím video medailonu, dostanete i svého osobního coache, který vám partnera pomůže najít. Využívat zde můžete i služeb vizážistky, sexuoložky nebo třeba psychologa, který vám pomůže ujasnit si představy o vašem budoucím partnerovi. Zároveň budete automaticky zvána i na zajímavé eventy, kde se budete moci potkat osobně s muži, kteří vás zaujali při aktivitě, která vás bude spojovat.

 

 

 

 

 

 

Text: Jana Tobrmanová
Foto: pixabay.com