Ikonické červené rtěnky

Červený evergreen Bohatě červená rtěnka je jedním slovem nepřekonatelná klasika podobně jako LBD ("malé černé šaty"), vzor leopardí srsti, spodní prádlo s jemnou krajkou nebo boty na podpatku s červenou podrážkou. Velký dojem s ní uděláte vždy a všude. Marilyn Monroe měla


Ikonické červené rtěnkyČervený evergreen

Bohatě červená rtěnka je jedním slovem nepřekonatelná klasika podobně jako LBD ("malé černé šaty"), vzor leopardí srsti, spodní prádlo s jemnou krajkou nebo boty na podpatku s červenou podrážkou. Velký dojem s ní uděláte vždy a všude. Marilyn Monroe měla vždy o síle ohnivě rudé rtěnky jasno a své o tom ví i velká většina světových celebrit. Nebáli bychom se říct, že se v ní každá ze známých osobností nejméně jednou objevila na veřejnosti.

Čtěte také: Zaostřeno na svůdný pohled

Kdo si ji oblíbil?Ikonické červené rtěnky

Filmovým nadšencům se jako první nejspíš vybaví Angelina Jolie, Anne Hathaway, Scarlett Johansson nebo Megan Fox, zatímco hudební fandové si v první řadě vzpomenou na Gwen Stefani, Christinu Aguileru, Rihannu či Lady Gaga. Skupinu celebrit z povolání zastupuje Kim Kardashian a neunavná party girl Paris Hilton. Ten, kdo se orientuje ve světě módy bude zajistá znát bývalou manželku hrozivého Marilyna Mansona, hvězdu burlesky a fashion ikonu se stylem zlaté éry Hollywoodu čtyřicátých let Ditu Von Teese. Ta se "bold" červených rtů nevzdala snad nikdy.

Čtěte také: Ranní triky pro váš zářivý půvab

Ikonické červené rtěnkyMáte už tu svou?

Není ani třeba se řídit žádným jiným pravidlem než tím, že výrazně nalíčené rty vyniknou nejvíce na jinak naze nalíčené tváři. Pak stačí jen mít na paměti fakt, že světlejší odstíny se hodí na nošení přes den zatímco tmavší na večerní společenské akce. Už je jen na vás zda si tu svou růž vyberete v lesklém, matném, krémovém nebo třpytivém provedení.

Text: MC