Vulgarismy při milování

Vulgarismy při milování

Nemyslete si, vzrušování se pomocí vulgárních slov není nic špatného a rozhodně v tom nejste sama. Ať už to vzrušuje právě vás, vašeho partnera nebo oba dohromady, nemáte důvod se za to stydět! Čtěte také:Tajná sexuální přání mužů Dělejte to, co máte ráda Někteř


Dělejte to, co máte ráda

Někteří z nás preferují sado maso hrátky, jiní zase mluví sprostě při intimních chvílích. Každý má rád něco jiného. Není však důvod dívat se proto na kohokoliv skrz prsty. To co si kdo dělá za zavřenými dveřmi ložnice je přeci jen a jen jeho věc.

Mluvte, mluvte, mluvte

V podstatě jde o běžné zpestření vztahu. Většinou se dá zpozorovat u dlouholetých partnerů, kteří se znají, milují a ví, co si mohou k sobě vzájemně dovolit. Pokud si nejste jistá, co to vlastně znamená, když váš partner tato slůvka použije, promluvte si s ním. Určitě nejde o žádné zneuctění vaší dobré pověsti, jen o jeho sexuální choutky.

 

Zkuste to taky

Zkuste mu udělat radost a přidejte se k němu. Nesmí být ale nic násilím, netrénujte si to hodiny dopředu, prostě to zkuste, když vás to napadne a sama uvidíte, jak se u toho cítíte. Začněte například tím, že mu řeknete detailněji, jak to máte ráda, jak to chcete zkusit a postupně se dostanete třeba právě tam, kam partner chce.

Nezapomeňte. Není se zač stydět. Jak bylo řečeno v jednom známém Českém filmu „Každej máme něco, Kuře“.

 

Text: Jana Čechová