Jarní očista vztahu

Jarní očista vztahu

Stačí převzít známé zásady jarní očisty a převést je do všedních dní vašeho společného života. Vypustit jedy a zahrnout se zdraví prospěšnými rituály.


Stačí převzít známé zásady jarní očisty a převést je do všedních dní vašeho společného života. Vypustit jedy
a zahrnout se zdraví prospěšnými rituály.

 

Očista duševní i fyzická

Během očisty bychom měli odpočívat od kofeinu, éček, alkoholu a nikotinu. Stejně tak příznivé bude vynechat hádky, sprostá slova, ponocování s miláčkem do rána a pro odvážné i sex.

Vyzkoušejte si pár dní (alespoň však tři) užít jen vy dva ve vší počestnosti a zdravě. Choďte brzy spát
a dělejte si denně (vyváženou) snídani do postele. Tulte se k sobě a dopřávejte si něžnosti. Pokud to bude možné, vynechejte sex. Těšte se na něj společně za pár dní. Vaše myšlenky se uvolní a náporem příjemných chvilek se vyplaví negativní energie. Až budete podle návodů pojídat ovoce a popíjet zeleninové šťávy, se stejnou chutí si udělejte vzájemnou masáž nebo si čtěte pasáže z oblíbených knih. Pokud chcete sledovat film, tak jedině bez násilných scén, zločinu a špatného konce. Doporučují se celovečerní dokumenty o přírodě.

 

Žádný sex jen relax

Pohyb by se během detoxu, jak je známo, neměl přehánět. A proto se ani vy dva zbytečně neunavujte a každý den si vyražte na klidnou procházku, nejlépe do přírody. Buď ráno anebo podvečer. Vyhledejte hezká místa, kde jste dlouho společně nebyli. Anebo najděte zcela nová. Vítejte jaro v prodlužujících se dnech ruku v ruce. Relaxujte společně. Zapalte si aromalampu a nikam pokud možno nespěchejte - případně si udělejte klid hned po práci. Žádné zapínání počítačů ani vysavačů a rozhodně ne televize. Telefony ztište a pokud možno nepřijímejte hovory. Mohli byste strávit zbytečný čas tlacháním.

Odpočívat odpočívat odpočívat

Pokud nechcete těch pár dní sáhnout na nic, kupte si do zásoby papírové nebo plastové nádobí, ať ho nemusíte umývat. Představte si, že jste na dovolené a hýčkejte svoje smysly. Společně s přítelem se také koupejte. Pusťte si k tomu meditační hudbu a pokud je to na vás příliš, pak alespoň vyberte příjemnou klidnou variantu, která se bude oběma líbit. Zkrátka se odprosťte od všeho škodlivého, ať se vám vyčistí hlava. Zapomeňte na plány, problémy, omezte slovní komunikaci a nic po sobě nechtějte. Pokud dokážete několik dní toto všechno společně sdílet, váš vztah se nádherně pročistí a nabere energii na další etapu vašeho života.

 

 

 

 

Text: MH