Tipy, jak si užít Štědrý den!

Tipy, jak si užít Štědrý den!

Konečně jsme se dočkali, po 365 dní je opět tady ten nejkrásnější svátek v roce – Štědrý den. Děti ho milují pro dárečky a my dospělí pro tu kouzelnou atmosféru, pro kterou se už od první adventní neděle můžeme jít zbláznit. A právě teď musíte vypnout, stopnout stres a užívat si každičkou chvilku na maximum. Přinášíme nápady, jak si sváteční den ozvláštnit a prožít na druhou.its like a movie, they are stuck there or they just couldn't wait another moment to get their hands on each other:

 

Mějte náskok!

„ Štědrý den si rozhodně užívám, mám všechno připravené, salát odpočívá v lednici, kapr je naporcovaný a čeká na jediné, až ho obléknu do zlatavého kabátku. S dětmi tak lehoučce posnídáme domácí vánočku, uvařím rybí polévku a pak koukáme na pohádky, jdeme zapálit svíčky na hřbitov a po procházce se vrhnu na smažení. A pak rozdáváme dárečky, smějeme se a bavíme se přímo královsky,“ svěřuje se Magda (30), která rozhodně nemá problém s tím, že by ještě 24. prosince ve spěchu gruntovala. A tak to má být, my, ženy, si musíme umět odpočinout a odměnit se za předvánoční dřinu.

 

Buďte pospolu

Svolejte rodinu, zachumlejte se do společné deky a přepněte na pohádku, kterou zbožňujete. Svátky jsou o tom, že jste spolu tady a teď, chroupáte cukroví, těšíte se na Ježíška a neustále dětem odpovídáte, že už večer se konečně dočkají. Nehádejte se a nevyvolávejte hádky, přece nechcete svátky prožít odděleně, vy trucující v ložnici a on s lahváčem v dílně. Vždyť by to byla naprostá škoda.

 

Christmas Tree<3:

Navštivte prarodiče!

Jakmile si pochutnáte na hřibové, nebo rybí polévce, vydejte se na návštěvu za babičkou a dědou. Návštěvou rozhodně nic nekazíte, bude pro ně znamenat mnohem víc, než všechny dárky světa. V pokročilém věku si totiž člověk váží přítomnosti svých bližních, než (vele)darů. A je pravda, že největším darem je to, že jste s těmi, které milujete. Na to nezapomínejte. Tip: Pokud vaše bábi bydlí sama, rozhodně ji pozvěte k vám ke stolu. O svátcích by totiž neměl být nikdo sám, zvláště ti, na kterých vám záleží.

 

Procházka vás naladí

Prosedět celý den u pohádek by klidě bylo možné, ale nic se nemá přehánět. Jděte s dětmi a partnerem nakrmit labutě, nasypte ptáčkům zobání,Our first Christmas together <3 could totally do this with the camera on a timer ;): rozvěste lojové kuličky a obdarujte nějakým pamlskem i vaše chlupáče (nemáme ale na mysli cukroví, nebo kus smažené ryby, dejte jim dobrotu určenou speciálně pro ně, ušetříte čtyřnohé kamarády o trávicí potíže). Domů se vrátíte nejenom vyhládlí ale i ve skvělém rozpoložení.

 

 

Nezapomínejte na vaši lásku

Ano, všude se píše o tom, že Vánoce jsou svátky rodiny a především dětí. Ale co takhle se večer, jakmile děti padnou únavou do peřin, pomilovat pod rozzářeným stromečkem? Vůně jehličí a duch Vánoc vám dokreslí nezapomenutelnou atmosféru, co pohladí na duši a zapíšete se vám do vzpomínek. Sváteční sex má nepochybně své kouzlo.

 

 

 

pinterest.com