Pánský styl je zpět

Do dámského stylu zapojíme pánské prvky a rázem se náš outfit stane zajímavějším. Nemusíme se bát, že na nás budou kolemjdoucí koukat s nosem nahoru, protože pánský styl pro dámy se vytváří již několik let velmi elegantně, moderně a atraktivně. Nechte sukně ve skřín


Do dámského stylu zapojíme pánské prvky a rázem se náš outfit stane zajímavějším. Nemusíme se bát, že na nás budou kolemjdoucí koukat s nosem nahoru, protože pánský styl pro dámy se vytváří již několik let velmi elegantně, moderně a atraktivně.

Pánský styl je zpět

Nechte sukně ve skříni, oblečte si radši kostýmek…

Ne každá žena chce nosit sukně, proto je tu ideální nápad návrhářky Coco Chanel, která prosazovala pánský styl již za svého působení. Ženy její nápad přijaly s velkým aplausem a celá proměna se tak stala doslova módní revolucí. Pohodlné kalhoty a sáčka, které mají svůj šmrnc okouzlí snad každou ženu na světě.

Čtěte také: Oblečte se za rebelku

Pánský styl je zpětKam se hodí pánský styl?

Oblečení v pánském stylu můžete nosit opravdu kamkoliv. Nejčastěji jej ženy využívají právě do zaměstnání, nebo na pracovní schůzky. Mezi oblíbené patří především kalhotové kostýmky, které jednoduše oberete o trošku formality tím, že jej doplníte topem v pastelové barvě. Nosit tyto kostýmky můžete ale i na společenskou akci, nebo na raut s přáteli, prakticky kamkoliv se vám zamane.

Čtěte také: Sexy móda: Aneb co se nosí v ložnicích

Pánský styl je tu pro každého bez rozdílů…

Ideální je také fakt, že jsou kostýmky šity z kvalitních materiálů a proto sednou opravdu každé postavě a každé věkové skupině. Nemusíte přemýšlet, jestli se k vám kostýmek hodí, nebo zda na něj nejste příliš mladá – stará, sluší totiž všem. Oživte tyto kostýmky trendy kabelkou, nebo výrazným šperkem a uvidíte, že vznikne dokonalost sama.

Text: Jana Čechová

Soutěžte s námi o super ceny!